fbpx

2 ubezpieczenia OC

• This topic is empty.
Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)
  • Autor
    Wpisy
    b26

Kupiłem samochód ubezpieczony w pzu. Ubezpieczyłem go w allianz ( przez internet) ale nie wypowiedzialem umowy w pzu ( jest przywilej wypowiedzenia do 30 dni od daty zakupu).. Teraz pzu wystawiło mi polise oc i tak mam dwie polisy oc na jeden samochód.

tomek

hej!
    nie jestem specem w dziedzinie, ale to chyba jest tak, że umowa ubezpieczenia wygasa z chwilą sprzedaży samochodu. sprawdź to może u jakiegoś ubezpieczyciela?

mnbvcxz

witam mam ten sam problem tylko ze w link 4 ciekawa jestem jak sie zakończyla pana sprawa.a moze ktoś wie jak ja rozwikłać,bo mnie narazie straszą sądem itp.wiem tylko że naruszyli prawo bo posługują sie moimi danymi bez mojej zgody.

majkowski1

sprzedałem samochód wysłałem listem poleconym umowę sprzedaży, nowy nabywca wypisał rezygnacje z polisy LINK 4. Aktualnie LINK 4 domaga się od nowego nabywcy zapłaty rocznej składki OC mimo iż ten wcześniej już wykupił ubezpieczenie w innej firmie.
    P.S- Konsultanci LINK 4 twierdzą iż można mieć kilka polis OC na jedno auto.
    Co wy na to??

SUPER FIRMA!! ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

LeOn123456789

Hmm sposób na to jest tylko jeden, możemy darować część swojego auta na ten przykład mamusi ;) a Ona ma prawo jako nowy współwłaściciel wypowiedzieć niewygodną polisę i z tego co wiem to jedyny skuteczny sposób na nieetycznego ubezpieczyciela ;) !
    Pozdrawiam i polecam do ubezpieczeń Multiagencje, mają najlepszą ofertę

ubezpieczenia_oc
    majkowski1 wrote:
    sprzedałem samochód wysłałem listem poleconym umowę sprzedaży, nowy nabywca wypisał rezygnacje z polisy LINK 4. Aktualnie LINK 4 domaga się od nowego nabywcy zapłaty rocznej składki OC mimo iż ten wcześniej już wykupił ubezpieczenie w innej firmie.
    P.S- Konsultanci LINK 4 twierdzą iż można mieć kilka polis OC na jedno auto.
    Co wy na to??

SUPER FIRMA!! ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Skoro wypowiedział polisę to nie ma się co przejmować listami z nakazem zapłaty za polisę wysłać im raz jeszcze kserokopie wypowiedzenia i z głowy

Saszka

Ale jak ubezpieczyciel stwierdzi, że nie dostał wypowiedzenia to trzeba będzie płacić. Jak wyślesz wypowiedzenie to owszem, przyjmą i za rok już nie będą dręczyć, ale za ten rok musisz zapłacić. Oświadczenie zbycia samochodu nie wystarczy, trzeba wypowiedzieć kontynuację polisy. W Link4 się nie patyczkują. Dla nich każde pismo dotyczy innej sprawy. Nie ma wypowiedzenia, jest kontynuacja polisy, nie ma zapłaty jest windykacja.

Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.