fbpx

Ac W hesti auto zrobione a ubezpieczalnia niepokryła kosztów wszystkic

 • This topic is empty.
Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #200206
  marimari

  Miałem ubezpieczony samochód w Hesti, w czasi wichuty drzewo otarło mi samochód zawiozłem go do serwisu audi Noma 2 i popisałem bezgotówkowe załatwienie szkody . noma zrobiła samochód i wystawiła na rachunek na 12 tys. a ubezpieczalnia pokryła tylko połowe jak to jest mozliwe że warszat zaczoł naprawe i nipoinformował mnie że może byc taka róznica teraz warsztat zasądził mnie do sądu i naliczył odsetki mam teraz do zapłacania 10 tys Czy wie ktos gdzie sie mam udac z tym problemem ??

  #258415
  imported_michal

  witam,
  Trochę nieczytelny dla mnie ten Pana opis:/ to jak to jest? bezgotówkowo Pan się umówił z ubezpieczycielem i ten odmówił wypłaty za remont? ciekawa sprawa, proszę przedstawić dokładne kwoty kosztorysu naprawy ze strony ubezpieczyciela i warsztatu- może warsztat „przeholował” z cenami i ubezpieczyciel umył rączki…
  proszę o szerszy opis
  pozdr

  #258416
  Campter.pl

  Czy serwis Audi został wskazany przez Hestię? Jeśli nie to postepowanie Hestii wydaje się zasadne. Twoim rozwiązaniem jest jedynie zawiadomienie o sprawie Hestii, która w razie niegatywnego rozstrzygnięcia sądu powinna pokryć koszty – zastrzegam jednak, że dużo zalezy od warunków ogólnych AC, bo rozumiem, że rzecz dotyczy tego ubezpieczenia.

  #258417
  michal29

  Firma ubezpieczeniowa pokryła koszty naprawy zgodnie z opisem technicznym wykonanym przez swojego rzeczoznawce i wypłaciła odszkodowanie zgodnie z wariantem polisy jaki zawarłes z ta firmą. Jezeli twoje Audi nie jest juz objete gwarancja producenta i nie serwisowałes pojzdu w ASO, ubezpieczyciel może zastosować potrącenie amortyzacyjne. (nie słyszałem zeby hestia stosowala). Poczytaj warunki ogólne i przestudiuj polisę możesz mieć zapisany w polisie wariant wycena. Moze byc wile przyczyn ze hestia tak postapila.
  Jesli chodzi o serwis Audi zarzadaj wydania opisów technicznych hesti oraz kalkulacji naprawy, istnieje prawdopodobieństwo (niewielkie) ze firma naprawcza cos przecholowala z naprawą i tu mozesz postrzegac swoje szanse zeby sie z teo wywinąc. Sprawdz na jaka usługe złożyłeś zamówienie…

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.