fbpx

AUXILIA – opinie o dochodzeniu odszkodowań

Avatar
and38
Poszkodowany

Chciałbym zdobyc informacje na temat tej firmy,czy jest to firma solidna i czy warto korzystac z jej usług.

Avatar
uuer
Poszkodowany

NIE WARTO - tak samo jak z każdej innej firmy siecowej typu EUCO , VOTUM itd unikaj ich z daleka to sami agenci sa robia wode z mozgu i tyle poszukaj sobie czegos solidniejszego moj znajmowy se wlasnie procesuje przeciwko EUCO.

Avatar
Katarzyna Wojdylo
Poszkodowany

To zależy na jaką firmę kto trafił. Czyjś znajomy trafił na Euco i ma złe doświadczenia, a ja z kolei walczyłam o zadośćuczynienie po śmierci ojca właśnie z Auxilią i dobrze tą współpracę wspominam. Auxilia to nie Euco, ani Votum itp. Firma firmie nie jest równa. Mnie w Auxilii dobrze potraktowali. Wygrali 10 razy więcej niż opiewała oferta T.U. i w krótkim czasie. Dawali bieżące informacje a Pani którą przydzielono jako doradcę w mojej sprawie, była ogromnym wsparciem dla mojej Mamy. Nie musiała godzinami z nią rozmawiać, pocieszać, bo to nie należy do obowiązków pracowników takich firm, ale jednak tak było. W tym temacie jest pytanie o tą konkretną firmę i chociaż temat nie jest nowy, to niestety temat zaniżanych odszkodowań przez towarzystwa ubezpieczeniowe jest bardzo aktualny i komuś to może się przydać. Wiem jak trudno znaleźć dobrą firmę, bo sama szukałam i bałam się trafić w jakieś bagienko. Jeśli potrzeba jakichś informacji o przebiegu takiego procesu walki o odszkodowanie i czego się można spodziewać to chętnie każdemu odpowiem. Pozdrawiam.

Avatar
ch.radtke
Poszkodowany

Moim zdaniem to godna polecenia firma. Wczesniej kontaktowalem sie z innymi takimi firmami, warunki wspolpracy byly nie do konca jasne i balem sie, ze wkopie sie w nieciekawa sytuacje... A w auxilii dokladnie mi wszystko wyjasniono, nie pobierali na wstepie ode mnie zadnych oplat za swoje uslugi. Dopiero gdy sprawa zakonczyla sie wygraną. Ogolnie polecam.

Avatar
hilor
Poszkodowany

ja tez mam dobre skojarzenia z tą firmą. Po wypadku drogowym ubezpieczyciel sprawy odmówił wypłaty odszkodowania mimo prawie 8 tygodni zwolniania lekarskiego. Za namową znajomego zgłosiłem się do Auxilii i okazało się, że mam duże szanse na uzyskanie odszkodowania. Po prawie 5 miesiącach udało się i moje konto zasiliła konkretna kwota. Gdyby nie ich pomoc na pewno by się nie udało.

Avatar
ingaa
Poszkodowany

Z pomocy Auxili skorzystałam w ubiegłym roku gdy po wypadku drogowym ubezpieczyciel sprawcy odmówił mi wypłaty należnego odszkodowania. Okazało się, że te pieniądze jak najbardziej mi się należą. Od pracownika tej firmy, który zajmował się moją sprawą dostawałam wszystkie niezbędne informacje na temat bieżacego postępu sprawy. Gdy doszło do procesu sądowego mogłam też liczyć na pomoc prawnika. Wszystko zakończyło się sukcesem. Polecam!

Avatar
arnika
Poszkodowany

Bardzo sprawna pomoc. Szykowałam się na wielomiesięczną walkę z ubezpieczycielem a okzało się, że dzięki sprawnemu działaniu i zaangażowaniu udało się rozwiązać problem w ciągu 4 miesięcy. Jeszcze raz dziękuje za pomoc. Pozdrawiam

Avatar
sandi
Poszkodowany

Warto podjąć współpracę z Auxilia jeśli macie problem z uzyskaniem odszkodowania po wypadku drogowym. Pomogli mi i moim znajomym już wielokrotnie. Rzetelni, ucziciwi i bardzo skuteczni. Można liczyć na wsparcie psychiczne a nawet finansowe. Polecam!

Avatar
kjan
Poszkodowany

Ja bym polecił zdecydowanie mniejsze firmy które mają trochę mniej spraw i ludzi do pracy którym chce się pracować. W dużych firmach często jest tak że mają bardzo dużo spraw w jednym czasie i nie są w stanie wszystkiego kontrolować jak należy. Mogę polecić Vox Veritas z którym kilku krotnie współpracowałem. Jest bardzo dobry kontakt z pracownikami i radcą prawnym, na bieżąco informują o stanie szkody. Są rzetelni, uczciwi i bardzo pomocni. Aha i mają darmową poradę :)

Avatar
nunek
Poszkodowany

Ja też jestem bardzo zadowolony z pomocy udzielonej mi przez pracownikow Auxilia. Dzięki nim udało mi się niemal ,,bezboleśnie" przebrnąć przez procedure odszkodowawczą, Pracownik na bieżąco załatwiał wszystkie formalności, o czym byłem informowany. Wywalczona kwota odszkodowania jak najbardziej mnie satysfakcjonuje. Jak najbardziej polecam!

Avatar
Izabella86
Poszkodowany

kjan jak to jest? tutaj zachęcasz do skorzystania z ofert konkretnej kancelarii a kilka minut później dodajesz post jako klient z zapytaniem czy firma jest warta uwagi :( ciekawe z kogo chcesz zrobić wariata?

Avatar
alciaa
Poszkodowany

Wadomo, żę takich firm na rynku jest sporo. Ja byłam przekonana, że nigdy nie będę musiała korzystać z takiej pomocy, a jednak... życie bywa nieprzewidywalne a ubezpieczyciele nie zawsze są chętni by wypłać odszkodowania. Ja zdecydowałam się na Auxilię i nie żaluję bo najzwyczajniej w świecie mi pomogli. Na pewno nie zaszkodzi się skonsultować :)

Avatar
emil88
Poszkodowany

Auxilia to godna polecenia firma. Tworzy ją zespół kompetentnych, rzetelnych i uczciwych ludzi, którzy korzystając ze swojej wiedzy i doświadczenia, pomagają ludziom w trudnych sytuacjach ( bo za taką uważam walkę z ubezpieczycielem o wypłatę należnej sumy odszkodowania).

Avatar
delfin52
Poszkodowany

Bardzo efektywna praca doświadczonych specjalistów w branży odzyskiwania odszkodowań. Wymiana informacji i dokumentów sprawna. Sam na pewno nie dałbym rady walczyć o swoje, a w Auxili dostałem profesjonalną pomoc. Jeszcze raz dziękuje. Na pewno będę polecał wszystkim znajomym, którzy będa potrzebować pomocy.

Avatar
bardicki
Poszkodowany

Firma Auxilia pomogła mi odzyskać należne odszkodowanie po wypadku w pracy. Kontakt z opiekunem sprawy bardzo dobry. Dbają o dobry interes swoich klientów. Warto skorzystać.

Avatar
venora
Poszkodowany

Po wypadku samochodowym zgłosiłam się do Auxilii i choć początkowo nie byłam do końca nastawiona na sukces to okazało się, że doradcy z tej firmy wiedzieli co mówią i faktycznie ich działania okazały się skuteczne. Otrzymałam całą kwotę odszkodowania. Kontakt z doradcą oceniam bardzo pozytywnie.

Avatar
viga
Poszkodowany

i dla mnie to jedna z lepszych firm odszkodowawczych na rynku. Angażuja się w sprawę klienta, da się wyczuć, że zalezy im na jak najszybcuej i jak najlepszym rozwiązaniem sprawy. Sympatyczny kontakt, wsparcie i cierpliwość. Super, że mozna też liczyć na profesjonalną pomoc prawną.

Avatar
Wala Rogalicka
Poszkodowany

Polecam ! Mam same pozytywne doświadczenia jeśli chodzi o współpracę z Auxilią. Pomogli mi w 2 bardzo waznych dla mie sprawach. Profesjpnalni, kompetentni. Odpowiednie osoby na odpowiednich stanowiskach. Jak najbardziej polecam

Avatar
ritta
Poszkodowany

zachęcona pozytywnymi opiniami zgłosiłam sie do Auxili. Chodzi o sprawę sprzed roku, okazało się jednak, że nadal mam szansę zawalczyć o swoje. Choć sprawa jest nadal w toku to jestem dobrej myśli. Pozdrawiam

Avatar
pawita
Poszkodowany

Zdecydowanie warto skorzystać. Firma jest rzetelna i solidna i co dla mnie najważniejsze w bardzo uczciwy sposób podchodzi do każdego klienta. Takie indywidualne podejście jak się okazuje też ma ogromne znaczenie w kwestii rozwiązania konkretnej sprawy z zadowalającym klienta wynikiem.

Avatar
MoniaBarej
Poszkodowany

Jestem zachwycona jakością obsługi klienta i skutecznym działaniem. Moja sprawa jak sie okazało była dośc skomplikowana i wcale nie łatwo było wygrać z ubezpieczycielem ale dzięki zaangażowaniu, wiedzy i doświadczeniu doradców i prawników, którzy pracują w Auxilii wszystko się udało :) dziękuje!

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Załóż konto lub zaloguj się aby odpisać