fbpx

Benefia nie chce wypłacic mi odszkodowania z oc sprawcy.

 • This topic is empty.
Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #201207
  bacolinio

  co mam zrobić Benifia nie chce mi wyplacic odszkodowania z oc sprawcy.nie wzywałem policji mam tylko oswiadczenie od sprawcy ze wyjechał na czerwonym świetle?co mam zrobic w takim wypadku???

  #263059
  Campter.pl

  Jakie dokumenty posiadasz na okoliczność wypadku? Czy byli świadkowie? Czy sprawca jest osobą Ci znaną? Problem wymaga szczegółowej analizy pod kątem prawidłowego udowodnienia wypadku.

  #263060
  bacolinio

  witam nie odzywałem sie ostatnio bo nie miałkem dostepu do kompa.sprawa przedstawia sie tak sprawcy nie znałem wczesniej mam oswiadczenie od niega ze jechał na czerwonym swietle i fakture za lawetę.mam jeszcze kilka zdiec które zrobiłem po wypadku.benefia odmawia wypłaty pieniedzy.to była szkoda całkowita samochód juz skasowałem.przsłali mi pismo „informujemy,ze po analizie akt szkodowych oraz dokumentacji fotograficznej benefia towarzystwo ubezpieczen majatkowych s.a odmawia wyplaty odszkodowania,powyzsze uzasadniamy tym,iz powstałe uszkodzenia na panskim pojezdzie nie mogły powstac w przedmiotowej kolizji,zgloszonej do naszego towarzystwa.” co mam zrobic w takim wypadku? jak mam napisac odwołanie?

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.