fbpx

Bład chirurga (odszkodowanie)

• This topic is empty.
Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
  • Autor
    Wpisy
    domino

Witam

Dwa tygodnie temu miałem operacje prostowania członka ponieważ miałem bardzo mocne skrzywienie i nie moglem normalnie współżyć i operował mnie chirurg co zapewniano mnie ze jest doświadczony i już robił nie takie operacje, mówiono mi ze jest to prosty zabieg dla doświadczonego chirurga wiec zaufałem im i zdecydowałem się na zabieg. Niestety efekt operacji jest tragiczny !!!!!! Ten chirurg totalnie spartolił zabieg jestem bardziej okaleczony niż byłem wcześniej, zero wyobraźni i doświadczenia ! skrócił mi członka o 6cm i do tego jest dalej krzywy tylko ze w druga stronę i bede teraz zmuszony poddać sie ryzyku następnej operacji !!, Teraz czekam bo w nastepnym tygodniu mam pierwsza wizytę kontrolna zabieram zdjęcia mówiące o tym ze operacja została spieprzona nie mam zamiaru poddawać się kolejnej operacji u niego, będę wnosić o odszkodowanie, założę mu sprawę i będę żądał miliona złotych odszkodowania wydaje mi się że mam duże szanse na wygraną w sądzie, jak myślicie jest szansa na otrzymanie odszkodowania ???

Mariusz

Z całym szacunkiem, ale może lekarz mówił o efekcie ubocznym przeprowadzonego zabiegu (delkatnym skróceniu). Jeżeli nie to sprawa do prokuratury, a nóż widelec…powodzenia

Parus Lex

W ciągu dwóch tygodni rzadko kiedy są widoczne ostateczne efekty takich zabiegów, dlatego proponuję:
    – wstrzymać się z kolejnym zabiegiem przez jakiś czas – lekarz powinien poinformować o tym Pana, kiedy będzie można spodziewać się efektów i kiedy można zrobić ewentualną korektę,
    – wziąć od lekarza kopie całej dokumentacji medycznej na wypadek dochodzenia odszkodowania,
    – można udać się na konsultację do innego chirurga, który oceni wykonany zabieg.
    Jeżeli zostanie stwierdzona wina tego lekarza to są szanse na odszkodowanie.

509096812

Witam

Chętnie Panu pomogę, reprezentuję jedna z trzech największych firm w Polsce. Jako jedyni osiągnęliśmy rekordowa sumę odszkodowania wynoszącą 1.475.000 mil. Jeżeli nadal potrzebuje Pani pomocy, proszę pisać śmiało.

Pozdrawiam

Remigiusz

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.