Błąd lekarski – ginekolog

Tomi81
Poszkodowany

Witam. Dwa miesiące temu otrzymałem wspaniałą wiadomość że zostanę tatą. Bardzo się cieszyliśmy. Po tygodniu strasznie rozbolał żonę brzuch, pojawiło się krwawienie więc udaliśmy się do szpitala. Tam pał wyrok:CIĄŻA POZAMACICZNA W LEWYM JAJOWODZIE. Natychmiast zrobiono laparoskopię tego jajowodu. Lekarz powiedział że prawy jajowód wyglądał dobrze i nie ingerowali w niego więc mamy 50% szans na następnego dzidziusia. Zrobiono też badanie histopatologiczne które odebrałem po 2 tyg. Lekarz który mi je dawał powiedział ,że nie nie wykazało ono ciąży (i tak jest w nim napisane) gdyż większość zarodka wylała się do brzucha. Po tygodniu od odebrania wyników moja żona znów dostała silnych bólów brzucha. Gdy zawiozłem ją do innego szpitala padła diagnoza: CIĄŻA POZAMACICZNA W TYM SAMYM JAJOWODZIE. Rozcięto jej brzuch i usunięto ciążę wraz z jajowodem. Na moje pytanie brzmiące:Przecież trzy tygodnie temu żona miała to samo, Lekarze rozkładają ręce. Czy jest to błąd lekarski? Co możemy z tym zrobić?

Mateusz
Poszkodowany

Witam Serdecznie,

Jestem przedstawicielem firmy odszkodowawczej i chiałbym zaproponować pomoc .

A więc sprawa wygląda następująco , według mnie jest to błąd lekarski i należy się za to odszkodowanie ,cięzko ocenić mi jak wysokie lecz żebyśmy w ogóle mogli zacząć rozmawiać o tym odszkodowaniu należy powołać Wojewódzką Komisję Lekarską kosztuje to 200 zł i jeżeli ona oceni , iż jest to błąd lekarski sprawa najprawdopodobnie pójdzie do sądu lub jeżeli będzie w stanie komisja ocenić na ile % jest to uszczerbek zdrowia uzyskać odszkodowanie bez sprawy w sądzie.

Jeżeli będą Państwo zainteresowaniu usługami naszej firmy proszę o kontakt pod adresem email podanym poniżej.

margaret86
Poszkodowany

Tomi81 czy możesz napisać jak się sprawa potoczyła? Siostra ma podobną sytuację, może niezupełnie, ale chodzi o błąd ginekologa i o ciążę. Też nie bardzo wiemy co robić.

jagadeni
Poszkodowany

To na pewno jest błąd lekarski, bo co innego? Radzę udać się wraz z całą dokumentacją medyczną do ginekologa

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Załóż konto lub zaloguj się aby odpisać