fbpx

bóle szyji, kręgosłupa

• This topic is empty.
Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
  • Autor
    Wpisy
    zszokowana

co poradzicie na ciągłe bóle okolic kręgosłupa? masaże męża nie na wiele się zdają:(

zszokowana

dodam, że miałam wypadek 2 miesiące temu, na rehabilitacje nie poszłam, bo lekarz mowil ze nie ma potrzeby mi mimo ze dalej mnie boli:(

wari

W twoim wypadku bez odpowiedniej diagnostyki raczej się nie obejdzie … Gdy byłaś u lekarza po wypadku objawy akurat mogły się jeszcze nie ujawnić. Najlepiej zgłoś się jak najszybciej do jakiegoś specjalsity w swojej okolicy i skonsultuj swój przypadek nie eksperymentuj z domowym leczeniem

arkadiusz-a45

mialem wypadek w domu spadlem ze schodow w lipcu 2006. Zlamane 4 kregi w kregoslupie.Odszkodowanie w pzu wynioslo 2000 zl.od tego czasu jestem na rechabilitacyjnym zasilku.Czy mam prawo ubiegac sie o odszkodowanie skoro tak dlugo trfa leczenie a napewno pzu nie wzielo tego pod uwage. akus100@gmail.com

arkadiusz-a45
    arkadiusz-a45 wrote:
    mialem wypadek w domu spadlem ze schodow w lipcu 2006. Zlamane 4 kregi w kregoslupie.Odszkodowanie w pzu wynioslo 2000 zl.od tego czasu jestem na rechabilitacyjnym zasilku.Czy mam prawo ubiegac sie o odszkodowanie skoro tak dlugo trfa leczenie a napewno pzu nie wzielo tego pod uwage. akus100@gmail.com
Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.