fbpx

Co teraz?

• This topic is empty.
Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
  • Autor
    Wpisy
    jankowska

Mój mąż właśnie zmarł wczoraj w Szpitalu, zupełnie nie wiem, co mam robić. Pomóżcie

szkoda
    jankowska wrote:
    Mój mąż właśnie zmarł wczoraj w Szpitalu, zupełnie nie wiem, co mam robić. Pomóżcie

Na wstępnie współczuję tragedii. Jeśli pytanie dotyczy ewentualnych roszczeń odszkodowawczych (co wynika z umieszczenia zapytania na tymże forum o tematyce odszkodowawczej) to wszytko zależy od tego jakie były okoliczności wypadku wskutek czego Pani mąż zmarł. Proszę więc opisać okoliczności i przyczyny wypadku.

Kancelaria Prawna
    jankowska wrote:

Proszę napisać dokładnie co się stało i kiedy, bez tego ciężko będzie Pani pomóc.

jankowska

Całość wypadku opisywałam wcześniej, uważam że było niedopełnienie obowiązków ze strony szpitala……..

szkoda
    jankowska wrote:
    Całość wypadku opisywałam wcześniej, uważam że było niedopełnienie obowiązków ze strony szpitala……..

Warto wobec tego wkleić tutaj co najmniej link, gdyż nikt nie pamięta wszystkich tematów, a co gorsze aby utożsamić dany temat z danym użytkownikiem.

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.