fbpx

Częściowa amputacja paliczka

 • This topic is empty.
Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #200547
  goq

  Witam serdecznie. Chodzę do szkoły zawodowej i mam praktyki w ZDZ który należy do szkoły. Podczas pracy na praktykach maszyna obcięła mi opuszek palca. Miałem robiony przeszczep skóry na tego palca która była pobierana z przedramienia. W szpitalu spędziłem 5 dni. Chciałem zapytać czy należą mi się 2 odszkodowania tj. z ZUSu i z PZU??? No i mniej więcej jakiej wysokości będą te odszkodowania??? Z góry dzięki za odpowiedź.

  #259655
  postrzelony

  witam:)
  a pracujesz? jeżeli tak to złóż papierki do ZUS, ale moim zdaniem to za mały uszczerbek aby cokolwiek uzyskać:/
  a z PZU, mniemam że masz ubezpieczenie w szkole? to i owszem, zajrzyj do sekretariatu i się podpytaj, nie powinno być z tym większego problemu.
  pozdrawiam

  #259656
  goq

  Pracuje na zakładzie i tam jestem ubezpieczony w ZUSie i w szkole w PZU. Problem w tym, że w sekretariacie nie bardzo chcą ze mną gadać bo chcą tą sprawę uciszyć, ale ja na to nie pozwolę oczywiście :). W szpitalu lekarze mówili, że dostanę duże odszkodowanie i w końcu nie wiem jak to jest. Czy wogóle jest sens starać sie o to odszkodowanie?

  #259657
  paliczek

  Witam mialem wypadek w pracy i straciłem 1/2 paliczka 5 palca lewej ręki . Czy Jesli chodzi o odszkodowanie to czy ma wpływ na przyznawanie procentowe ilość utraconego palca czy nie ma to znaczenia? .

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.