fbpx

Czy można dostać odszkodowanie za 2-gi raz złamanie tej samej kości ?

 • This topic is empty.
Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #200235
  Anonim

  Witam.

  Mam pytanie czy można dostać odszkodowanie za 2-gi raz złamanie tej samej kości ?
  Pytam ponieważ mam pytanie w Zgłoszeniu „Czy narząd opisany w punkcie „opis zdarzenia” był uszkodzony w wyniku wypadku lub choroby przed zajściem zdarzenia”

  Raczej zaznaczę tu TAK i co wtedy ? Czy dostanę odszkodowanie ?

  Napisałem raczej, bo sam do końca nie wiem czy jest to dokładnie to samo miejśce co kilka lat temu. Wtedy miałem złamanie kostki (albo było napisane coś o stawie skokowym –nie pamiętam) i miałem 7 tygodni nogę w gipsie. Pamiętam, że dostałem wtedy 160 zł.

  W lutym tego roku też miałem coś ze stawem skokowym (nie wiem czy to mam zaznaczyć jako ten sam uraz). Mimo, że teraz nie miałem gipsu to do dnia dzisiejszego (po zakończeniu rehabilitacji ) kiedy chodzę to odczuwam ból (nie mogę biegać, nie wspominając już o graniu)

  Nie chcę skłamać więc zaznaczę raczej TAK przy tym pytaniu, ale pewności nie mam co powinienem zaznaczyć więc pytam : Czy można dostać odszkodowanie za 2-gi raz „złamanie” (naderwanie) tej samej kości ?

  Dziękuję za pomoc.

  #258491
  Campter.pl

  Można otrzymać odszkodowanie za uraz tego samego narządu jeśli tylko nowszy uraz, ale z pewnością poprzedni uraz tego samego narządu będzie skutkował pomniejszeniem odszkodowania. Ważne jest jednak, że musi być to to samo miejsce, a więc nie można pomniejszyć odszkodowania jeśli nowszy uraz to złamanie palca w lewej ręce, a starszy uraz to złamanie kości ramieniowej lewej ręki.

Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.