czy należy się odszkodowanie

maciek313
Poszkodowany

Witam wszystkich mam takie pytanie moja mama miala operacje na kręgosłup pęknięcie dwóch kręgów połączone śrubami co się okazało po fakcie że ma ostrooporoze i lekarz stwierdził że teraz trzeba się modlić aby kręgi nie uszkodzily sie bo śruby się posypać mogą czy powinni robić takie łączenie przy tej chorobie następnie zakażenie grakowcem złocistym.

maciek313
Poszkodowany

Po operacji został gratkowiec zlocisty wlasnie dzis ma miec drugą operację powstał ropien z gratkowca i bardzo trudna operacja ma być profesor powiedział że prawdopodobnie nie będzie chodzić mama i dotego maja wzmacniać kręgi znów zlamany nastepny mieli łączyć śrubami znów ale jak się zapytalem ze w ostrooporozie wyczytałem że się nie łączy to powiedział lekarz że skontaktuje się z profesorem i doszli do wniosku że maja wzmacniać przez zalanie . prawdopodobnie wiedzieli o ostrooporozie ale wyczytalem że się nie łączy śrubami.

karpiczek
Poszkodowany

Witam. Mam pytanie. Mój synek 4letni niedawno złamał lewa noge. 4 tygodnie nosił gips, dwa dnie temu zakończono leczenie.

Chciałabym się dowiedzieć czy należy mu się jakies odszkodowanie. syn nie chodzil do szkoły wiec z tego tytułu nie ma ubezpieczenia. ja zaś jestem rolnikiem i jestem na krus-ie, syn jest ubezieczony na mnie wlasnie tam.

anlex
Poszkodowany
karpiczek pisze:
Witam. Mam pytanie. Mój synek 4letni niedawno złamał lewa noge. 4 tygodnie nosił gips, dwa dnie temu zakończono leczenie.

Chciałabym się dowiedzieć czy należy mu się jakies odszkodowanie. syn nie chodzil do szkoły wiec z tego tytułu nie ma ubezpieczenia. ja zaś jestem rolnikiem i jestem na krus-ie, syn jest ubezieczony na mnie wlasnie tam.

Skoro brak jest ubezpieczenie to odszkodowanie / świadczenie się nie należy, chyba że za wypadek syna ktoś odpowiada.

karpiczek
Poszkodowany

nie, za jego wypadek odpowiada on sam. Mysłałam jednak że z Krusu mu się cos należy, ale widać się myliłam.

pomocny1
Poszkodowany

to dziwne, mój sąsiad miał podobną sytuację i z tego co kojarzę przyznano mu jakieś pieniądze z krusu

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Załóż konto lub zaloguj się aby odpisać