fbpx

Dobra rehabilitacja w warszawie

• This topic has 30 odpowiedzi, 30 odpowiedzi, and was last updated 09/11/2020 by cindy.
Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 31)
  • Autor
    Wpisy
    witek

Witam

Czy mógłby ktoś polecić mi dobrego rehabilitanta na terenie Warszawy ?
    Chodziłem przez długi czas do rehabilitacji mieszczącej się przy przychodni ale
    nie wiedzę żadnych efektów zabiegów . Może wy znacie kogoś godnego polecenia ?

expert-rehabilitacja

niestety nie posiadam takich informacji, spróbuj popytać lokalnych lekarzy
    pozdrawiam

Tomasz Chomiuk

Witam, Zapraszam do odwiedzenia strony http://www.fizjomed.waw.pl, rehabilitacja wykonywana tylko przez specjalistów po Akademii Medycznej lub Akademii Wychowania Fizycznego, również z dojazdem do pacjenta. Faktura Vat która daje możliwoąć do zwrotu kosztów rehabilitacji przez firmę ubezpieczeniową.
    Osoba do kontaktu:
    Tomasz Chomiuk 0 660 452 797

Wojtek0423

Ja polecam Actimedica – Krzysztof Adamowicz – sam szukałem sprawdzonego terapeuty i teraz będę wszystkim polecał tę osobę. Niewiarygodne umiejętności a dziesiątki certyfikatów i dyplomów na ścianach robią wrażenie…

Rehab

Takie zabiegi nie są raczej tanie – bo to koszt od 50 do 75 zł za godzinę rehabilitacji (z dojazdem do pacjenta).
    Może spróbuj skontaktować się z jakimś centrum rehabilitacji. takie jedno znalazłem na Favore.pl

Fizjoactive-Centrum Rehabilitacji i masażu

Może takie centrum ma tańszą ofertę jak wykupisz parę zabiegów? Nie wiem czy to jest refundowane przez NFZ, ale warto zapytać.

Zdrowie

Dobry rehabilitant w Warszawie – Orthos Szolc Rogozińskiego 1;

Zdrowie

Nie polecam Krzysztofa Adamowicza z Actimedica

Dziki

A ja osobiście polecam Arenę Zdrowia na Włodarzewskiej 69A. Super atmosfera, fajni ludzie i na prawdę dobrzy specjaliści.

Liberales85

Zna ktoś dobry ośrodek rehabilitacyjny w Warszawie refundowany przez NFZ, nie prywatny?
    Czy lekarz prowadzący wystawia skierowanie do konkretnego ośrodka, czy sam sobie mogę wybrać?
    Czy skierowanie do sanatorium rehabilitacyjnego wystawiane jest oddzielnie, czy to ten sam dokument?
    Pozdrawiam

Mrau

Polecam ośrodek rehabilitacyjny w Nowym Dworze pomiędzy Warszawą a Łodzią. Respektuję refundacje z NFZ oraz ubezpieczania prywatne. Więcej informacji znajdziesz na stronie kliniki w nowym dworze. niestety nie jestem w stanie podawać bezpośrednich linków do artykułu.

santasra

polecam gabinet w centrum – Gabinet Fizjoterapii i Masażu przy Trębackiej 4 – miła pani przyjmuje tylko prywatnie, nie maja kontraktu z NFZ

Piotr Wasil

Witam.

Zapraszamy na rehabilitacje do Medical Fitness w Warszawie.

Mateuszxxxxx

Warszawa jest ogromny miastem, co każdy wie. Ośrodków rehabilitacyjnych też jest na ” pęczki ” jednak dobrych jest mało/ Nikogo tu nie obrażam…
    Ja osobiście korzystałem z tego ośrodka:
    medical-fitness. com. pl/ fizjoterapia.html

Miałem sporo zabiegów (noga, biodro) po 2 turach (około 10 dni – tura) sprawność wróciła w 70% oczywiście stosowałem – stosuje się do zaleceń fizjoterapeuty. Pani Agata Mroczek która tam pracuje podchodzi do każdego bardzo indywidualnie i to Mnie do nich przekonało.

Kuba Wilczek

Kolega po zerwanym ACL trafił do Rehmedis w Warszawie. Bardzo sobie zachwalał kompetencje rehabilitantów. A teraz bez oporów wrócił do deski.
    Ja piszę na tym forum, bo mam problem z rwą kulszową stan ostry, czy ktoś, wie, czy kręgosłup w stanie ostrym również wyleczą. Po majówce udało mi się dostać wolne miejsce. Liczę na szybką odpowiedź.
    Kuba W.

gnomik

Aktualnie rehabilituję się w Reh-Medica na mlądzkiej w Warszawie. Mozna prywatnie i na NFZ.
    Polecam zajęcia indywidualne.Niektórzy rehabilitanci potrafią dać w kość :)

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 31)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.