fbpx

Dobre AC

• This topic is empty.
Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
  • Autor
    Wpisy
    wirma

szukam jakiegoś dobrego ubezpieczania AC w dobrej cenie ale to nie jest najważniejsze akurat niech to będzie w końcu pewne z małą ilością tych wszystkich wyłączeń tak żebym miał pewność że po ewentualnej szkodzie odpowiednia kaska wpłynie na moje konto jakieś propozycję ?

mariano

polecam Allianz, raczej dobrze załatwiają sprawy:) a co do samej umowy, czytać, czytać, czytać…

Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o.

Allianz jest bardzo dobrym ubezpieczeniem jeśli chodzi o jakość względem ceny.

Drogim ubezpieczeniem jest PZU, jednak równie dobrym dla kierowców.

ubezpieczenia_oc

Czy PZU jest drogie tu bym się kłócił ponieważ firma od pewnego czasu zmieniła politykę wobec klienta a co za tym idzie cena tez dużo spadła.

karoolina

Ja polecam zgłosić się do ubezpieczyciela który jest gdzieś zrzeszony. Ja korzystam z usług pana który współpracuje z Grupą Centrum Ubezpieczeń i jestem bardzo zadowolona. Chodzi o to, że normalnie taki agent nie ma możliwości wybierania z pośród tylu ofert OC, a osoba współpracująca z GCU ma do dyspozycji wiele towarzystw ubezpieczeniowych i może dopasować ofertę najlepiej jak się da.

piotr.kuszetka

Wybór AC i jego cena zależy od wielu czynników – np. miejsca zamieszkania, wieku, rodzaju samochodu itd. Warto zapoznać się z ofertami w Internecie, a później porównać oferty bezpośrednio u agentów.

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.