fbpx

dokumenty potrzebne do odszkodowania ??

• This topic is empty.
Oglądasz 11 wpisów - 1 z 11 (wszystkich: 11)
  • Autor
    Wpisy
    maala17

witam,mam 17 lat. ok 2 miesiace temu skrecilam noge.. mialam 2 tyg gips,2 tyg rehabilitacje… chce ubiegac sie o odszkodowanie.ale jakie dokumenty powinnam miec?zdjecia,ksiazeczce zdrowia(mam tam zaswiadczenie o rehabilitacji) i czy cos jeszcze ?? czy potrzebuje jakies zaswiadczenie od lekarza? czy wystarczy to co powyzej napisalam… bardzo prosze o opdowiedz.z gory dziekuje i pozdrawiam !!

postrzelony

hej,
    zbierz całą dokumentację medyczną, zdjęcia raczej nie będą konieczne, ale opisy owszem , przydadzą się . zaświadczenia też się przydadzą , zobacz jaki jest numer polisy i jakie TU i zgłoś pismo o o dszkodowanie, napisz jak doszło do wypadku, co Ci się stało , powinni uznać

maala17

no wlasnie.. wzielam juz pismo tzn ten formularz caly o odszkod. i tylko musze po zaswiadczeie isc :/ jaa.. jak by sie moglo bez tego obyc.. ale dziekuje Tobie za odp :) pozdrawiam

lisek

Napisz później po całej sprawie ile dostałaś kasy za to …. I ile na nią czekałaś ?

blog

2 tygodnie rehabilitacji to sporo, jakie metody stosowali?

maala17

Nadal czekam na komisje.W sekretariacie powiedzieli ze przekaza kiedy ma sie odbyc taka owa komisja bo to u nas w liceum jest. ! Kurcze juz ponad 2 miesiace minely i nic.. i czekam caly czas..myslicie ze ok ile mozna dostac ?moja noga w kstce tj prawa juz kilka razy sie mi skrecila,i jest taka jakby „rozgruchotana” nie pomogla rehabilitacja..

imported_michal

mała, pogoń ich ! toż sprawy nie mogą się tyle ciągnąć, napisz jakieś pismo, bo telefony nigdy nie skutkują

dbensz

i co mała17 wiesz coś już co z twoim odszkodowaniem?

kimet

Mam złamany nos i wybitego przedniego zeba jakie odszkodowanie moge za niego dostac. Bylem w szpitalu zrobili mi przeswietlenie głowy i nosa. Wydali mi karte rozpoznania gdzie mam sie z tym udac zeby je dostac. czy potzrebe są jeszcze jakies dokumety ??

barbub

Na wycieczce organizowanej przez biuro turystyczne w Egipcie złamałam rękę w holu hotelu. Pobyt w szpitalu. Czy odszkodowanie mi się należy i od kogo? Proszę o poradę, jakie dokumenty i gdzie składać?.

Riaa

Jeśli wypadek miał miejsce w hotelu powinnaś swoje roszczenie składać do ubezpieczalni tego właśnie hotelu. Zasadniczą kwestią jest udowodnienie, że wypadek nie nastąpił z winy poszkodowanego, dlatego powinnaś dostarczyć notatkę z wypadku. W podobnych sprawach bardzo pomocne okazują się również relacje świadków. Dodatkowo zgłaszając szkodę do ubezpieczalni musisz dostarczyć dokumentację lekarką oraz wszelkie możliwe dokumenty związane z poniesionym szkodami. Pamiętaj, że sprawy przedawniają się po trzech latach.

Oglądasz 11 wpisów - 1 z 11 (wszystkich: 11)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.