fbpx

dwa razy złamane przedramie

• This topic is empty.
Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
  • Autor
    Wpisy
    pavlos

witam, to mój 1 post heh;)ale do rzeczy. We wrześniu 2005 uległem wypadkowi na rowerze czego efektem było złamanie trzech kosci śródręcza, zwichniecie stawu promieniowo-nadgarstkowego i złamanie kosci promieniowej. Wtedy byłem objety ubezpieczeniem szkolnym(chodziłem do technikum) i otrzymałem z ubezpieczenia odszkodowanie wg tabeli (nie starałem sie o % uszczerbku). Minęło troche czasu i nastąpił czas usuniecia zespoleń i śrub na koniec stycznia 2007. W połowie lutego znów uległem wypadkowi tzn.nieszczesliwie sie podparłem ręką z której usunięto te zespolenia i śruby, no i złamało sie znów w tym samym miejscu(mam teorie ze jedak sie nie zrosła kosc jak trzeba..)Ówczas byłem zatrudniony na 3 miesiecznej umowie i objęty ubezpieczeniem grupowym z pracy.Obecnie opłacam indywidualne ubezpieczenie. Teraz znów mam załozone zespolenia na tej kości, ale zbliza sie powoli czas ich usunięcia, i tu mam pytanie..Czy moge już składać dokumety do pzu o ustalenie % trwałego uszczerku czy dopiero po usunięciu zespolenia i zakończeniu leczenia??(dalej sie lecze w poradni) i czy moja sprawa nie ulegnie przedawnieniu bo początek tego wszystkiego miał w 2005 roku??

ehh wiem dużo tego ale mam nadzieje że jednak ktoś udzieli mi odpowiedzi :) wiec z góry dzieki za odp ;)

radek77

jeżeli wypadek miał miejsce w 2005 roku to niestety sprawa jest przedawniona. Możesz oczywiście starać się o odszkodowanie z ubezpieczenia grupowego po drugim wypadku.
    Jak doszło do wypadku?czy miał on miejsce z udziałem pojazdów mechanicznych?

pavlos

czyli jedynie bedzie brane pod uwage to drugie złamanie podczas ustalanie trwałego uszczerbku??a tamte złamania z 2005 roku wogóle nie beda sie wliczać w trwały uszczerbek??bo tak zrozumiałem:(A co do wypadku no to jadąc rowerem polaną przód mi ujechał no i gleba.. . Żadne pojazdy mech. nie brały w tym zajściu udziału.

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.