fbpx

ErgoCentrum Odszkodowania Legnica – czy ktoś korzystał?

Avatar
Andrzej72
Poszkodowany

Witam,

Miałem wypadek 3 tygodnie temu i dostałem bardo atrakcyjną ofertę z tej firmy czy ktoś korzystał z ich usług i może się wypowiedzieć?

Avatar
Mariusz
Poszkodowany

Witam, firm na rynku jest bardzo i każda na swój sposób na atrakcyjną ofertę. Podczas kierowania sie wyborem firmy trzeba porównać ją z innymi na rynku. Firma, pośrednik odszkodowawczy nie powinien pobierac wynagrodzenia od kosztów leczenia, zakupu środków opatrunkowych, przejechanych kilometrów w związku z leczeniem, utraconych dochodów, rehabilitacji. Wszystko to powinno się opierać o prowzję w przedziale od 20-25%. Firma musi być znana na rynku, głównie w środowisku TU, to znaczy musi likwidować sporą liczbę szkód. Doświadczenie jest bardzo ważnym czynnikiem, który zdecyduje o wysokości odszkodowania.

Proszę o więcej informacji na temat obrażeń oraz dlaczego Pan muśli, że jest to atrakcyjna oferta??

Avatar
Mariusz
Poszkodowany

Tak jesteś dobrym duszkiem który właśnie teraz postanowił się objawić. Takie sztuki juz przechodziły. Na tym forum... A tak do tematu to kwestia przelewanych pieniędzy na konto zostaje zawsze uzgadnianiana na spotkaniu, nie jest sprawą obligatoryjna.

Avatar
aguska1972
Poszkodowany

Nie chcę się mędrkować ,ale to co napisał "tramon",czytałam o tym ,że właśnie takie firmy są najbardziej godne polecenia .Temat mnie interesuję ,bo sama niebawem będę szukać solidnej pomocy przy odszkodowaniach

  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Załóż konto lub zaloguj się aby odpisać