fbpx

Europejskie Centrum Odszkowowań – PROSZĘ O OPINIE (EuCO)

ja123
Poszkodowany

Witam,

W zeszłym miesiącu zmarł mój brat w wypadku samochodowym i dowiedziałam się ostatnio że mogę ubiegać się o odszkodowanie. Było u mnie już 2 agentów Europejskiego Centrum i namawiało mnie żebym pozwoliła im działać za mnie. Zastanawiam się czy warto bo opinie w sieci są różne. Będę wdzięczna za podpowiedź czy warto nawiązywać z nimi współpracę. Proszę nie namawiać mnie na skorzystanie z usług innych agentów chce tylko poznać opinie o firmie EuCO.

Z góry dzięki

Pomocny-prawnik
Poszkodowany

duża prowizja, opinie ostatnio takie sobie. Przetrzymują pieniądze, trudno z nimi się skontaktować. Wejdź na ich profil facebookowy i poczytaj.

Andrzej_Gryczka
Poszkodowany
ja123 pisze:
Witam,

W zeszłym miesiącu zmarł mój brat w wypadku samochodowym i dowiedziałam się ostatnio że mogę ubiegać się o odszkodowanie. Było u mnie już 2 agentów Europejskiego Centrum i namawiało mnie żebym pozwoliła im działać za mnie. Zastanawiam się czy warto bo opinie w sieci są różne. Będę wdzięczna za podpowiedź czy warto nawiązywać z nimi współpracę. Proszę nie namawiać mnie na skorzystanie z usług innych agentów chce tylko poznać opinie o firmie EuCO.

Z góry dzięki

Przy wypadku ze skutkiem śmiertelnym wybór pełnomocnika powinien być rozsądnie przeprowadzony. Na rynku jest wiele podmiotów które zajmują się tego typu sprawami. Warto dokładnie zapoznać się z ofertą tj. jaka usługa za jaką prowizję, kto uiszcza koszty sądowe, na czyje konto idą pieniądze itp.

Co do firmy wymienionej w wątku, to nie wypada mi komentować, bo ktoś mógłby napisać że nie jest to obiektywne.

gacek7
Poszkodowany
ja123 pisze:
Witam,

Z góry dzięki

Niestety specyfika sieci jest taka, że negatywną opinię może zamieścić każdy, nie tylko klient ale też konkurencyjna firma, a nie każdy ma tyle taktu co Pan Andrzej, żeby nie wypowiadać się na temat swoich adwersarzy, co słusznie mogłob być uznane za nieobiektywne.

Najlepiej kierować się własnym rozsądkiem i uważnie zapoznać się z umową i ofertą danej firmy.

Maciek90
Poszkodowany

Ja uważam EuCO za dobrą firmę. Pomogli mi kiedy miałem problem z uzyskaniem odszkodowania. Wszystko przebiegło sprawnie.

Mateusz KA
Poszkodowany

Witam, reprezentuję Departament Odszkodowań - możemy bezpłatnie zweryfikować szkodę i przedstawić naszą propozycję dopłaty do tego odszkodowania.

Pozdrawiam,

szfama
Poszkodowany

Mam zupełnie inne zdanie. Spotkanie z ich przedstawicielem zmieniło moje życie. Nareszcie mogę z nadzieją patrzeć w przyszłość.

tomekb
Poszkodowany

Raczej uznaję ich za firmę godną polecenia. Mają swoje standardy i się ich trzymają, ciężko mi oceniać efektywność ale z pewnością pod kątem obsługi mają u mnie duży plus.

arlettka
Poszkodowany

ja bylam zadowolona z tej wspolpracy. Solidny i rzetelny kontakt w trakcie przebiegu calej sprawy. Efekt? naprawde porzadne i uczciwe odszkodowanie. Moim zdaniem maja naprawde dobra skutecznosc

Kinia
Poszkodowany

Ze swojej strony polecam EuCO. Zaproponowali racjonalna kwote prowizji, nic nie musialam placic na wstepie. Koszty rozliczane sa z uzyskanego odszkodowania. Wszystko jasne, sprawa poprowadzona profesjonalnie i rzetelnie

• Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Załóż konto lub zaloguj się aby odpisać