fbpx

Firma odszkodowawcza po wypadku ?

 • This topic is empty.
Oglądasz 8 wpisów - 1 z 8 (wszystkich: 8)
 • Autor
  Wpisy
 • #201228
  and1811

  Czy lepiej wybrać kancelarię do odzyskania odszkodowania od TU,czy samemu zgłosić się do TU?

  #263141
  mikosz

  zależy jakiego adwokata lub jaką firmę, są ludzie o różnym poziomie wiedzy i różnie „liczą” sobie za pracę, a czemu pytasz?

  #263142
  and1811

  Podpisaliśmy z żoną umowę z kancelarią ale nie jestem pewien czy dobrze zrobiliśmy na umowie mamy napisane że kwotą wynagrodzenia stanowić będzie 20% od kwoty uzyskanej przez zleceniodawcę z tytuły odszkodowania/zadośćuczynienia,która zostanie uiszczona w kasie kancelarii lub przelewem na konto kancelarii w dniu wypłaty zleceniodawcy należnego świadczenia a na pełnomocnictwie ,że upoważniam pana…………………reprezentującego kancelarię do odbioru pieniędzy z tytułu odszkodowania/zadośćuczynienia/renty na każdym etapie sprawy.jeszcze nie dałem pełnomocnictwa.Powiedzieli,że taką mają praktykę,bo póżniej nie chcą za mną ganiać po całym mieście i szukać pieniędzy i odwrotnie ja też nie chcę za nimi ganiać.

  #263143
  Jaga

  Witam- samemu – mniejsze szanse , no i bieganie do ubezpieczalni. Dobra firma mająca swoich prawników załatwi to szybciej i bez problemów dodatkowych dla poszkodowanych. Kwestia doboru firmy. Skontaktuj się -wyjaśnię.

  #263144
  efek

  Sprawdź co gwarantuje firma, najlepiej też poszukaj w necie informacji o tym jak działa ta konkretna, unikaj raczej wielkich kombinatów bo tam leci „masówka” i w sumie samemu można uzyskać to samo co oni, nie ponosząc dodatkowych kosztów.
  Ale mniejsze kancelarie, lub firmy pośredniczące zajmujące się profesjonalnie odzyskiwaniem ubezpieczeń potrafią „wyrwać” więcej, bo mają już opracowaną metodologię walki z cwaniakami z ZU i podchodzą do każdej sprawy indywidualnie no i wiedzą, za co można żądać dodatkowych kwot – nie tylko z tytułu uszczerbku na zdrowiu.

  #263145
  everyyy

  Po wypadku sam probowalem dochodzic odszkodowania i co prawda udalo sie ale kwota byla marna. nie wiedzac, co robic dalej, zglosilem sie do profesjonalistow i teraz oni prowadza moja spr. Dostalem juz sensowne odszkodowanie ale i tak prawnik z pro consulting legnica nie dal za wygrana sie odwoluje. Sam nie wiedzalem, ze nalezy mi sie odszkodowanie z wielu innych tytulow niz tylko uszczerbek na zdrowiu. jak widacc warto bylo sprobowac.A prowizje negocjowalem.

  #263146
  irenis

  Bardzo proszę Cię o kontakt everyyy oto mój email anneri45małpaop.pl :)

  #263147
  kacha160

  W pełnomocnictwie upoważnił Pan aby to firma odebrała pieniądze a następnie wypłaciła Panu. Są firmy któer tego nie stosują,najpierw pieniądze z odszkodowania idą na konto poszkodowanego który po ich otrzymaniu wypłaca prowizję na konto firmy. I takie firmy są bardziej wiarygodne.

Oglądasz 8 wpisów - 1 z 8 (wszystkich: 8)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.