fbpx

Firmy które pomagają uzyskać odszkodowanie.

• This topic is empty.
Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 22)
  • Autor
    Wpisy
    L-ela

Witam
    Czy ktoś może mi polecić jakąś firmę która pomogła skutecznie odzyskać odszkodowanie?
    Czy ktoś ma wiedzę na temat firmy Hexa?
    Pozdrawiam

imported_michal

firm jest w pierona, zasanów się nie tyle nad firmą, ile nad warunkami jakie Ci oferują i kosztami usługi, ile % bierze Hexa?

L-ela

Biorą 15% netto, martwię się jedna rzeczą – firma, do której się zwracam o pomoc nie zadała mi chyba najistotniejszego pytania : czy osoba, która spowodowała wypadek (uznana przez sąd jako winna) posiadała OC. Bo gdyby winny nie posiadał OC to w, na jakiej podstawie firma, z którą podpisuje umowę ma żądać odszkodowań.

lippiec

Jezeli byl to wpyadek komuniakcyjny to nawet gdy sprawca nie mial Oc mozna dochodzic odszkodowania wiec to raczej nie problem
    wybierajac firme kieruj sie zapsiami w umowie tym przyslowiowym procentem ;-) no i spytaj jak duze odszkodowania wywalczali do tej pory znam firmy ktore potrafia klienotowi za podobna szkode zdobyc 150 tys i walcza dalej a sa i takie ktore z braku umiejetnosci koncza na 40 tys …

Pozdrawiam

L-ela

Prosiłam o oszacowanie mniej więcej odszkodowania – otrzymałam inf. że 5000 tys. minimum zaś prawnik z którym rozmawiała po zapoznaniu się ze sprawą 10000-17000 tys. Jesli możesz mi podpwiedziać która znana Ci firma jest bardziej waleczna :) byłbym Ci bardzo zobowiązana

lippiec

No cześć wiesz L-ela to forum nie służy temu by reklamować jaką kolwiek firmę i nie chciałbym tego w tym miejscu robić znam 2-3 które uważam za godne polecenia jeżeli masz problem z odszkodowanie opisz je na forum postaramy Ci się pomóc a jeżeli zależy Ci na tym by Twoją sprawą zajęła się jednak jakaś firma możesz napisać na mojego meila lippiec@o2.pl podam Ci te 2-3 co do których jestem przekonany że są skuteczne i mają dobre podejście do człowieka.

Pozdrawiam

L-ela

Już do Ciebie piszę na maila :)

rachala51

Dodam cos na temat % powiedzcie mi jaki jest sens powierzac sprawe firmie ktora bierze 15%? to jest smieszne dobre firmy ktore sa warte uwagi biora od 30 do 40% a wiecie dlaczego? logika ci co biora wiecej roszcza o maxymalna kwote odszkodowania. Po za tym firma nie musi pytac czy sprawca mial OC gdyz sa specjalne fundusze gwarantowane ktore wyplacaja jezeli sprawca nie mial OC a wiec jest to nieistotne.

lippiec

echh Rachela rozbawiłaś mnie ;-)
    Istotnie logika jak widać w zamieszczonym wpisie jest Twoją mocną stroną …
    Nie wiem gdzie (a raczej na jakim szkoleniu jakiej firmy) Ci taką ściemę wcisnęli że gdy firma bierze duży
    procent z odszkodowania to faktycznie jest super hiper fajna i profesjonalna jest to jedna wielka BUJDA ,BZDURA I ŚCIEMA .
    Gdy firma bierze mniej ma w tym zdecydowanie większy interes by walczyć do samego końca i wygrać duże odszkodowanie
    te które są nastawione tylko na wysoki procent jak wynika z doświadczenia sprawa klienta i samym klientem zajmują sie powiedzmy to sobie szczerze sporadycznie bo po co jak i tak z tego co wywalczą mają ROZBÓJNICZE 30-40% , już są pierwsze procesy sadowe przeciwko takim „Liderom odszkodowań” w Polsce klienci często w szoku po wypadku podpisali umowy na 30% – 40% i dopiero teraz sie zorientowali ile taka firma wzięła nie wykonując praktycznie za to nic.
    Wysoki procent jest również często w interesie agentów takich jak RAchelka ;-) którzy dostają swoją prowizję ze każdego skierowanego klienta
    (prowizja liczona od zysku firmy na danym kliencie) dlatego w ich interesie jest by był jak najwyższy.
    Dla wszystkich rada omijajcie pośredników którzy w większości widza w was wyłącznie PROWIZJE jak również te wszystkich firm z 30-40% + 22% VAT ;-) prowizja naprawdę szkoda nerwów.

rachala51

zdziwie cie ale nie jestem posrednikiem takiej firmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 bylam poszkodowana i sama wiam lepiej ktorzy oferowali mi lepsze warunki. Wiec nastepnym razem moze spytaj skad wynika logika.

lippiec

Ta na pewno Ci uwierzę Pewnie dlatego na innych portalach szukałaś z tego samego adresu meil ludzi do współpracy przy pozyskiwaniu klientów w dochodzeniu odszkodowań :-)
    Wiesz co trochę godności i uczciwości miej ściemą kłamstwem w życiu daleko nie zajedziesz ….

wioletta

podajcie mi jak możecie jakąś dobrą firme która odzyska odszkodowanie
    dzięki z góry

Marek

W necie jest sporo firm. I radzę nie kierować się tylko procentem – bo tanie rzeczy – zazwyczaj są mało warte. Jeśli ktoś jest profesjonalistą – to nie będzie pracował za marny grosz.

monia

witam
    a co mam zrobic jeśi firma okazje ewidentną opieszałosc akurat w mojej sytuacji?
    staram sie o odszkodowane w imieiu mojej mamy jak również własnym..samawyegzekwowałam od UFG kwotę 10.000. tys i sprawę pchnełam dalej do firmy ubezpiecZeniowej która wysłała pismo owszem ale tylko w imieniu mojej mamy a moim nie… tu pierwszy dowód opieszałości ..przecież w sąd wytarga ode mnie kolosalne kwoty!!!!a przy odszkodowaniu 50% /z powodu przyczynienia sie do wypadku zostaną nam grosze! co rObić pomocy ! prosze O RADę! wspomne APROPOS ZE FIRMA LICZY SOBIE OWE 30% :( .

basiek21

Zbanowany popieram Cię! Tak prawdą jest ze specjalistom za darmo nie chce sie pracowac. Po za tym koszty sądowe nie są wcale tanie. Wiec istotnie nie kierujcie sie TYLKO procentem.

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 22)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.