fbpx

i co teraz czy nigdzie o nic nie moge sie starać

• This topic has 23 odpowiedzi, 4 odpowiedzi, and was last updated 29/06/2020 by Marta Sordon.
Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 24)
  • Autor
    Wpisy
    kasiek79

WITA

Mam pytanie! Podczas tanców doznałam wieloodłamowego skrętnego złamania podudzia. Upadłam (popchnieta przez jakiegos chłopaka który dodatkowo stanął mi własnie na tej nodze). Do szpiatala zabrałą mnie karetka. Tak się złozyło że byłam pod wpływem alkoholu. I tu moje pytanie czy ja moge się starac o jakiekolwiek odszkodowanie????? leczenie będzie bardzo długie na pewno na poł roku sie nie zakonczy. Czy w sytuacji że byął pod wpływem alkoholu nic a nic nie dostanę za to złamanie??? Ubezpieczona jestem w PZU a pracuje w Szkole. Czy jest jakas szansa zebym mogła sie starc o odszkodowanie skoro owszem byłą pod wpływem ale wypadek nie zaistanił z mojej winy?

z góry dziekuję za odpowiedź

Bronco

z nnw się należy

kasiek79

nnw????

Bronco

następstw nieszczęśliwych wypadków

kasiek79

a gdzie sie moge o to starac i kiedy po zakonczeniu leczenia? rozumiem że tu nie ma wpływu to ze byął pod wpływem alkoholu

kasiek79

a NNW nie jest tylko dla kierowców i pasażerów pojazdów???

kasiek79

no i tak czytam w necie że to jest chyba dodatkowe ubezpieczenie którego ja nie mam Chyba że źle rozumuje

Bronco

napisałaś ubezpieczona jestem w PZU

kasiek79

tak

kasiek79

czy to chodzi o trwały uszczerbek na zdrowiu wskutek nieszczęśliwego wypadku???? bo mam jeden z takich punktów??? Ale czy nie bedzie PZU miało nic że byl alkohol??

Bronco

tak, trwały uszczerbek, no bez przesady, przecież tańczenie pod wpływem jest chyba w Najjaśniejszej dozwolone ? ;)

kasiek79

o to własnie chodzi Jestem dorosła i mam prawo Ale PZu zaznacza że nie wypłaca w przypadku kiedy ubezpieczony był pod wpływem alkoholu czyli o takie tam jak pobyt w spzitalu (13 dni) i ogólenie za złamanie chyba nie mam co sie starać. Ciekawa byłam czy jak miała alkohol to cokolwiek dostanę za ten wypadek czy tylko będą mi potrącać za zwolnienia

Bronco

masz taki zapis w owu ? że nie płacą jak byłaś pod wpływem ?

kasiek79

mam

Bronco

który punkt ?

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 24)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.