fbpx

Jak pomaga DAS w likwidacji szkody..

• This topic is empty.
Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
  • Autor
    Wpisy
    nie_DAS

Poprosze o opinie innych na temat dzialalnosci firmy DAS. Moje doswiadczenia z DAS sa makabryczne. Szkoda 700zł za rok!

lippiec

Witaj ,

A jakie że tak z ciekawości spytam masz doświadczenia , ja z DAS
    spotykam się wyłącznie patrząc na co poniektóre samochody z tą ich naklejką . Ale informacji o ich
    działalności jako takiej nie mam ani złych ani dobrych. Choć faktycznie ubezpieczenia od chroniące od ubezpieczenia jest
    troszkę paranoiczne ;-)

szczypiorek

Chętnie też podepnę się pod temat, ubezpieczenie mam ale nie bardzo wiem jak z niego korzystać

nie_DAS

W moim przypadku DAS wyslal pismo do TU wzywajace do wypłaty odszkodowania i udzielenia odpowiedzi w ciagu 14 dni.
    Niestety TU zignorowalo to wezanie i DAS NIC WIECEJ NIE ZROBIL.
    Po wyplacie odszkodowania poprosilem DAS o wystapienie o odsetki za zwloke od TU.
    Odpowiedz byla zalamujaca:
    DAS wyrazil zadowolenie ze otrzymalem odszkodowanie!!! O odsetki nie bedzie wnosil bo sprawa pewnie skonczylaby sie w sadzie a koszty sa w dysproporcji do wielkosci odsetek.
    (odsetki za 30 dni od kwoty okolo 56000zł)

Dla zainteresowanych moge podeslac pismo z DAS (rewelacja)

uerfas

No nieźle to załatwili ehh czyli ten Das to pic na wodę fotmontaz … Pamietam jak mi jeden agent ktory chcial mi to sprzedać swego czasu tłumaczył że w Dasie odstraszająco działa naklejka ;-) tzn. jak likwidator ogląda autko to gdy zobaczy naklejkę nie będzie robił wałków ;-) teraz widać że to cała moc Das’a

rydz6666

Jeżeli ktoś ma problemy z das i uświadomił sobie że w pojedynkę sam nic nie wskóra to proponuję abyśmy się zjednoczyli. zarejestrujmy stowazyszenie naciąganych przez das i spróbujmy podziałać razem. utwórzmy stronę internetową , zainteresujmy prasę itd. praktyki stosowane przez das z pewnościa do etycznych nie należą więc je zaskarżmy! ….piszcie na – rydz6666 a wp.pl – wspólnie możemy więcej !!!!!!!!

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.