fbpx

jazda taxi na śmierć lub życie

 • This topic is empty.
Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #200765
  agatek26s

  Witam, całkiem niedawno wracałam z mężem od znajomych, trochę wypiliśmy więc skorzystaliśmy z usług Taxi. Niestety kierowca na skutek nadmiernej prędkości spowodował wypadek. Kilkakrotnie koziołowaliśmy i jakimś cudem, mieszcząc się pomiędzy drzewami „wylądowaliśmy” na polu. Z licznymi obrażeniami trafiliśmy do szpitala. Męża wypuścili od razu – skandal – bez badań, bez obserwacji, mnie zaś hospitalizowano 10 dni. Miałam robionych sporo prześwietleń, byłam w kilku miejscacach poszyta, mialam potłuczenia na każdym kawałku ciała łącznie z wszcząśnieniem mózgu z obrażeń wewnętrznych-ucierpiały płuca i złamania. W chwili obecnej trwa moja rekonwalescencja. Sprawą zajęłą się policja i prokurator. Na tą chwilę „pchnęliśmy” sprawę tylko mojego szpitalnego, ale co dalej, do kogo się udać, czego możemy sie domagać i na co liczyć?
  Adwokaci nie wchodzą w grę ponieważ dużo kosztują.
  Dzięuję za pomoc.

  #260748
  imported_michal

  zgłoś się do jakiejś firmy, pomogą Ci sprecyzować roszczenie i wyciągnąć przedsądowo tyle ile się da. Odszkodowanie dostaniesz z OC sprawcy wypadku. W grę mogą wchodzić również utracone dochody jeżeli po wypadku przebywasz na zwolnieniu. Do tego zwrot kosztów leczenia, rehabilitacji, no i najwyższa część odszkodowania – zadośćuczynienie.

  #260749
  expertis

  Zbieraj wszystkie faktury za leki, leczenie, rehabilitacje, dojazdy do lekarzy itp.

  #260750
  agatek26s

  Witam,
  dziękuję za cenne informacje.
  Mam jeszcze jedno pytanie – pytają nas jakiej kwoty żądamy jako zadośćuczynienie – nie wiem co na to mamy odpowiedzieć, ILE KOSZTUJE CIERPIENIE,BóL,STRES … ?

  #260751
  Adam

  sama musisz to ocenić, specjaliści opierają się w głównej mierze na orzeczeniach sądów powszechnych. wycenić musisz to więc sama ..

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.