fbpx

Kiedy rodzice wtrącaja się w związek.

Bryan87
Poszkodowany

Witam.mam na imię Paweł i bardzo proszę o pomoc.Mój problem polega na tym że jestem z dziewczyną ponad rok spodziewamy się dziecka kochamy sie chcemy być ze sobą zacząć nowe życie ale Tata dziewczyny i brat robią problem namawiają ja by mnie zostawiła robią wszystko by nas rozdzielić dziewczyna ma 24 lata ja 31 nie jestem zadnym kryminalistą nie byłem karany chce założyć normalną rodzine naprawde nie chce dla Niej źle jej brat ubliża nam Błagam niech ktoś mi pomoże.

wal
Poszkodowany

co na to Twoja dziewczyna?

smutna28
Poszkodowany

Uciec jak najdalej od nich i żyć własnym życiem. Skoro ona jest w ciązy to już niedługo będziecie tworzyc wspaniałą rodzinkę. Najważniejsze jest dziecko jemu trzeba zapewnić szczęśliwą przyszłość. Powodzenia.

patula
Poszkodowany

Masz 31 lat, jestescie dorośli. Nic nie piszesz co na to Twoja dziewczyna.

ynos89
Poszkodowany

Rodzice w dużej mierze mają wpływ na nasze dorosłe życie. Od nich zależy, czy wszystkie potrzeby dziecka zostaną zaspokojone i czy będzie się ono prawidłowo rozwijać. Pana rodzice nadal starają się Pana kontrolować, nie spełniają obietnic i chcą decydować za Pana. Jest Pan osobą dorosłą i ma prawo do decydowania o swoim życiu. Mógłby Pan rozpocząć pracę z psychologiem, żeby móc poradzić sobie ze swoimi problemami i nauczyć się asertywności. Będzie Pan mógł pracować nad swoim życiem i zmieniać się.

farcik
Poszkodowany
ynos89 pisze:
Rodzice w dużej mierze mają wpływ na nasze dorosłe życie. Od nich zależy, czy wszystkie potrzeby dziecka zostaną zaspokojone i czy będzie się ono prawidłowo rozwijać. Pana rodzice nadal starają się Pana kontrolować, nie spełniają obietnic i chcą decydować za Pana. Jest Pan osobą dorosłą i ma prawo do decydowania o swoim życiu. Mógłby Pan rozpocząć pracę z psychologiem, żeby móc poradzić sobie ze swoimi problemami i nauczyć się asertywności. Będzie Pan mógł pracować nad swoim życiem i zmieniać się.

Przepraszam, ale to nie rodzice autora tylko rodzice jego dziewczyny się wtrącają. Wracając do tematu, musi Pan z nimi szczerze porozmawiać i dowiedzieć się dlaczego Pana nie tolerują. Pozdrawiam.

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Załóż konto lub zaloguj się aby odpisać