fbpx

Kolano lewe- artroskopia, zwichniecie rzepki, ograniczenie ruchowe

• This topic is empty.
Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
  • Autor
    Wpisy
    Szymonasek

Witam, przeszedłem artroskopię rok temu. Podczas niej został przecięty fałd, zrobiono plastykę więzadła przedniego jak i łękotki. W związku z tym, została podjęta rehabilitacja. Sala gimnastyczna i zabiegi typu solux, biolampka, ultradzwięki. Później lekarz zalecił mi jazdę na rowerze, basen. Wszystko wykonywałem wedle zaleceń, lecz nadal ból występuje po dłuższym spacerze. Nie mogę również siedzieć z kolanem w zgięciu 90 stopni. Poszedłem na komisję i dostałem, uwaga 200zł odszkodowania (ubezpieczenie w PZU). Chcę się odwołać, tylko czy waszym zdaniem, jest sens? Czy znowu mi dadzą takie marne pieniądze?

siatkarka7

hej.ja za to samo co Ty tj.artroskopia,rekonstrukcja acl, dluga rehabilitacja 8 miesiecy (trwa nadal) tez nie zginam kolana do konca dostalam rowniez marny grosz- 270 zl (3%) skladalam odwolanie ale nic ono nie dalo(ubezpieczenie PZU), proboj sie odwolywac ale jesli oni przyznali Ci te 200 zl. z tzw. tabeli to nic wiekszego nie wywalczysz:/.

misieq

Mam ten sam uraz, jednak wypadek zdarzył się na terenie szkoły. Miałem założony gips i prawie 3 tygodnie leżałem w szpitalu.Czy ma to jakieś znaczenie w wypadku przyznawania odszkodowania?

siatkarka7

wydaje mi sie ze nie ma to zadnego znaczenia… szkola zawiera umowe w moim przypadku bylo to PZU i za taki uraz przyznaja % z tabeli , bez zadnej komisji lekarskiej,bo jest to jakies ubezpieczenie szkolne.

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.