Koleżanka męża

Lolka
Poszkodowany

Proszę wszystkich o radę. Mąż zaprzyjaźnił się z żoną kolegi odkryłam kilka smsow bilingow kontakty były częste poza służbowe czasem podsłuchalam czasem przeczytałam jak ona najezdzala na swojego męża a mój mówił że go zdenewowalam i musiał się napić.... I takie tam. Ona ma pełno kompleksów mój mąż również... Jej mąż o niczym nie wie a ona panicznie boi się że

narobie zamętu Były kłótnie awantury. Doprowadzal do kuriozalnych sytuacji żeby mnie wkurxyc. Jak usłyszałam tą rozmowę. Powiedziałam dość. Rozwód ani prośbą ani groźba.

Poinformował ja ze zakazalam mu kontaktu ona rzekomo wpadła w panikę..... Ale na krótko.

Mój udawał lojalnego że nie ma kontaktu trochę może ogranuczyl bo bal się że pójdę do jej męża i naopowiadam mu o rzekomym romansie a ona niedawno wyszła za mąż. Mówił że ja lubi fajnie z nią gada i nic więcej. Ale te rozmowy nie były na miejscu. Po czym mówił że jestem chora z zazdrości bo go cały czas ostezegalam gadałam na nią i robiłam mu jazdy. Trafiliśmy na v terapia.

Ale co stara się niby..... Zapiera się że nie ma kontaktu tylko w pracy lub ulicy.

A ja wiem ze kłamie bo dyktafon mu podrzucilam ale nie mogę się mu zdradzić z tą wiedzą.

Udaje że wszystko jest ok.

Doradzcie jak utrzeć nosa koleżance męża i mężowi. Nie mogę się przyznac że mam kilka rozmów i pewnie następne zdobędę... Kwestia czasu. On jest pusty to wiem często pije i go nie bronię w dupie ma że żona cierpi i nie podoba mi się ta relacja......a co tam teraz się nie dowie i będzie niby w porządku.

A ona chodzi dumna bo jej slodzi teraz już w tajemnicy i myśli że nic nie ujrzy światła dziennego.

Jak to rozegrać terapia małżeńska daje narazie 5 procent zadowolenia. Może powinnam powiedzieć jej zeby dzwonili do siebie na legalu bo ja wiem tylko skąd... Że jak się upije opowiada mi czy coś takiego ale. Będą robili wariatke że mnie jak tak powiem. Przyrzeklam sobie ze jeśli terapia nie da rezultatu porostu oleje 10 lat małżeństwa bo nie ufam mu za grosz. Doradzcie coś

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Załóż konto lub zaloguj się aby odpisać