Kolizja z własnej winy a odszkodowanie NW z OC

baozi
Poszkodowany

Witam wszystkich,

niestety miałem mocną kolizję kilka dni temu. Mam stłuczoną stopę, poruszam się o kulach i bóle w szyi. Wiem, że w OC mam wykupione ubezpieczenie od NW "nagły wypadek" czy coś w tym stylu. Jakiej dokumentacji potrzebuję, aby ubiegać się o takie odszkodowanie? Mam wypis z pogotowia o stłuczonej stopie.

Andrzej Ambrozewicz
Poszkodowany

najlepiej zakończyć leczenie, uzyskać kserokopię dokumentacji medycznej i zaświadczenie z policji o zdarzeniu drogowym które potwierdzi że doszło do kolizji i kto prowadził pojazd. ubezpieczyciel przeprowadzi prawdopodobnie zaoczną komisję lekarską i określi procentowy uszczerbek na zdrowiu. procent uszczerbku to procent sumy ubezpieczenia nnw. jeżeli nie było udziału policji to trzeba napisać oświadczenie przedstawiające okoliczności zdarzenia. czas na zgłoszenie roszczeń 3 lata

pozdrawiam

baozi
Poszkodowany

Hej, dziękuję za odpowiedź. Dam znać jak poszło.

OEPolisaPlus
Poszkodowany

Witam, w przypadku odmowy wypłaty odszkodowania lub jego zaniżenia, zachęcam do skorzystania z bezpłatnej ekspertyzy, przeprowadzonej przez naszych ekspertów. Roszczeń, które dotyczą odszkodowań z OC i AC można dochodzić nawet do 3 lat wstecz od zdarzenia. Zapraszam do kontaktu z infolinią pod numerem 781 000 781 lub porozmawiania z naszym konsultantem na stronie polisaplus.pl

Pozdrawiam,

Kasia z Polisa Plus

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Załóż konto lub zaloguj się aby odpisać