fbpx

Kosztorys AC a żądanie faktur za części

• This topic is empty.
Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
  • Autor
    Wpisy
    daropi

Witam to kolejny wątek z serii pomóżcie
    Sprawa wygląda następująco:
    miałem punto wjecałem babce w dupę no ale AC jest więc spoko
    rzeczoznawcakosztorys(trochę niskie ceny za części)odwołąnie o Vat (w pierwszym kosztorysie bez vat) na tym etapie OKI
    następne odwołanie o koszty części użytych w kosztorysie (ściągnołem z ASO kosztorys części ) TU zaakceptowało kosztorys ALE uzależniło wypłatę od przedstawienia faktury zakupu części i tu już problem bo samochód już sprzedałem (a różnica w cenach części 1000zł więc przydało by się po samochód sprzedałem puknięty i parę groszy straciłem) czy jest jeszcze jakaś szansa
    czekam na jakieś sugestie

Kancelaria1
    daropi wrote:
    Witam to kolejny wątek z serii pomóżcie
    Sprawa wygląda następująco:
    miałem punto wjecałem babce w dupę no ale AC jest więc spoko
    rzeczoznawcakosztorys(trochę niskie ceny za części)odwołąnie o Vat (w pierwszym kosztorysie bez vat) na tym etapie OKI
    następne odwołanie o koszty części użytych w kosztorysie (ściągnołem z ASO kosztorys części ) TU zaakceptowało kosztorys ALE uzależniło wypłatę od przedstawienia faktury zakupu części i tu już problem bo samochód już sprzedałem (a różnica w cenach części 1000zł więc przydało by się po samochód sprzedałem puknięty i parę groszy straciłem) czy jest jeszcze jakaś szansa
    czekam na jakieś sugestie

Przy ubezpieczeniach AC istotne jest w jakim wariancie ubezpieczono auto, bez tego ciężko udzielić Panu prawidłowej odpowiedzi.

daropi

Wariant ubezpieczenia kosztorys

daropi

??? i co nikt nic nie podpowie???

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.