fbpx

kwota odszkodowania – kolizja

• This topic is empty.
Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
  • Autor
    Wpisy
    piotr353

dzien dobry, dwa tygodnie temu mialem kolizje, jechalem na skuterze i osoba kierujaca samochodem wymusila pirszenstwo. Po przyjeździe policji osoba kierujaca samochodem przyjela mandat i punkty karne jako sprawca. Jakie przysluguje mi odszkodowanie: czy wchodzi w gre tylko uszkodzony skuter czy rowniez ubranie (kurtka skorzana i spodnie) oraz uszczerbek na zdrowiu ( z miejsca wypadku zabralo mnie pogotowie, mam rane cieta nogi i ogolne potluczenia ciala i uraz glowy, wyszedlem ze szpitala w ten sam dzien na wlasne zadanie. Po tygodniu mialem rowniez przeprowadzony w szpitalu zabieg usuniecia krwiaka z nogi, noge mam caly czas w szynie i odbywa sie dalsze leczenie).

asia

Dobry wieczór.
    Odszkodowanie ma na celu pokrycie wszelkich strat i szkód jakie doznał Pan w wyniku kolizji. Wchodzą w to zarówno zniszczenia mienia jak i doznane obrażenia fizyczne. Oczywiście ma Pan uzasadnione prawo rościć o pokrycie kosztów dalszego leczenia i ewentualnych powikłań powypadkowych. Odszkodowanie należeć się będzie również za zniszczone ubranie.
    Pozdrawiam

Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.