fbpx

Link4 – jak ocenicie link 4 ?

• This topic is empty.
Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 230)
  • Autor
    Wpisy
    krzycho_4

Mam pytanie odnośnie link4 jak do tego ubezpieczyciela obecnie podchodzicie.
    Jak szukałem o nim jakiś informacje to znalezłem głównie coś takiego jak
    „link 4 to oszuści” ,” link4 – nie polecam”itd. a teraz mam właśnie przed sobą wybór
    ubezpieczenia AC i OC link4 albo Axy i sam nie wiem czy to wybrać …
    Czy faktycznie po wypadku są takie duże problemy z odszkodowaniem ?
    Albo te ich OWU ma w sobie tyle wyłączeń jak każdy chce kupić ubezpieczenie tanio ale niechce też w razie późniejszego wypadku mieć kłopotów … Proszę o opinię wszystkich którzy mieli do czynienia z tym ubezpieczycielem….

Pozdrawiam

ubezpieczyciel

link4 i wszystkie ubezpieczenia direct to jedno wielkie oszustwo, osobiście odradzam, mam wielu swoich klientów, którzy przyszli zawiedzeni po tym jak ich się potraktowało w czasie likwidacji szkody.
    likwidacja szkód w AXA jest tragiczna, nie polecam. nie mam jeszcze opinii co do liberty, ale pewnie za niedługo czegoś się dowiemy więcej
    pozdrawiam!

marick

no ja też nie polecam link4 fatalna likwidacja szkody nie wiem czemu ludzie to ubezpieczenie jeszcze kupują … cena to nie wszystko przy AC faktycznie warto wydać trochę więcej i mieć pewność że przy szkodzie dostaniemy odpowiednią ilość pieniążków które w pełni pokryją szkodę….

mirekrex
    krzycho_4 wrote:
    Mam pytanie odnośnie link4 jak do tego ubezpieczyciela obecnie podchodzicie.
    Jak szukałem o nim jakiś informacje to znalezłem głównie coś takiego jak
    „link 4 to oszuści” ,” link4 – nie polecam”itd. a teraz mam właśnie przed sobą wybór
    ubezpieczenia AC i OC link4 albo Axy i sam nie wiem czy to wybrać …
    Czy faktycznie po wypadku są takie duże problemy z odszkodowaniem ?
    Albo te ich OWU ma w sobie tyle wyłączeń jak każdy chce kupić ubezpieczenie tanio ale niechce też w razie późniejszego wypadku mieć kłopotów … Proszę o opinię wszystkich którzy mieli do czynienia z tym ubezpieczycielem….

Pozdrawiam

ja staram się odzyskać należne mi odszkodowanie z AXY, zgłoszenie było 12 grudnia 07, teraz jest 29 stycznia, czyli przeszło 30 dni po terminie i cisza, nikt nie odbiera moich telefonów koszmar, totalna niekompetencja, ignorancja, nie polecam

misiek

Konczy mi sie wlasnie ubezpieczenie auta w Link 4.Przeczytalem OWU i wlos mi sie na glowie zjezyl co by bylo gdybym mial stluczke w tym czasie.Wracam do PZU bo jest solidne o czym milem sie okazje juz pare razy przekonac.Czym mnie skusili w Link 4 zamiast wpisac 105000 km agent na telefon wpisal 10500 co dalo wyzsza wartosc samochodu.Dopiero po czasie doszedlem dlaczego?Omijajcie z daleka taka solidnosc i 3 miesiace na wyplate odszkodowania.pozdrawiam

harry

Oj misiek Ty chyba nigdy nie miałeś styczności z przemiłym Panem bądź Panią z PZU ;-) nie dość że ciężko się do nich dodzwonić to z zasady mają Cię w ….. . Największy ubezpieczyciel niby Państwowy a to właśnie z nimi mają ludzie największe problemy teraz Rozpoczęli jakieś kampanie sticte wizerunkowe ale swoję za uszami mają ;-) żeby była jasność link4 też do aniołków nie należy ciężko teraz tak z czystym sercem kogokolwiek polecić…..

wigunia

Powiem tak. Wolę postać w kolejce do PZU niż dłużej znosić Link4.
    Oferta Link4 jest korzystna jedynie dla nowo wstępujących. Firma ta nie oszczędza na sieci agentów lecz wyzyskuje klientów obecnych. Przy podpisywaniu umowy zapłaciłam za OC ok. 500 zł. Była to dość korzystna oferta w 2007 r za składkę OC.
    Jakże zdziwiłam się, gdy w roku obecnym Link4 wysłał mi w dniu zakończenia obowiązującego ubezpieczenia kwitek do zapłaty na kwotę dwa razy wyższą. [Zgodnie z Art.28 ust.1 „Ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych”, w przypadku chęci zmiany dotychczasowego ubezpieczyciela, zawartą z min umowę ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej z tytułu posiadania i użytkowania pojazdów mechanicznych podlegających rejestracji należy wypowiedzieć:
    nie później niż na jeden dzień przed upływem okresu 12 miesięcy, na który umowa ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych została zawarta – w przypadku braku wypowiedzenia, ubezpieczyciel przyjmuje, że umowa ubezpieczenia jest kontynuowana. Może się więc zdarzyć, że na samochód będą obowiązywały dwie polisy: ta, którą ubezpieczający chciał zawrzeć (np. ze względu na niższą od dotychczasowej cenę) oraz tą, o której „myślał”, że nie zawarł (ponieważ nie wypowiedział – może spodziewać się wtedy wezwania do uiszczenia nieopłaconej składki za niewypowiedzianą umowę). ]Jak się dowiedziałąm podczas rozmowy telefonicznej kwota ta zostałał podniesiona ze względu na podatek Religii (15%), wypadek na samochodzie (10%), jednakże nie był w stanie wyjaśnić podwyżki o kolejne 75% od kwoty ubiegłorocznej.
    Po dłuższej rozmowie stwierdził, że już nie jestem objęta akcją marketingową. Jednym słowem Link4 zmusił mnie do wykupu obowiązkowego ubezpieczenia OC dwukrotnie wyższego od ubiegłorocznego.
    Dla porównania inne firmy oferowały mi ubezpieczenie w cenach nie przekraczających 500 zł.
    Już na pewno pewno nie skorzystam z oferty firmy i Wam też tego nie radzę.

barbara500

a jaki masz samochód (marka, rocznik), od kiedy prawko itp? podaj trochę więcej szczegółów, bo tak to ciężko się odnieść do tego kto ma rację..

c3000

Nie polecam Link4 !
    Stary klient u nich płaci za składkę więcej iak nowy.
    Cztery razy wyliczano mi na ten sam samochód składkę OC, i każda była inna, pracownicy nie podają pełnych informacji o zniżkach, jeśli pyta się o szczegóły, improwizują. Całkowity brak wiedzy lub robione jest to z premedytacją Nastawieni na szybkie podpisanie umowy po wygórowanych stawkach, tak jak by dostawali za to prowizję. Jeśli w ten sposób postępuje się przy podpisywaniu umowy, to jakie problemy muszą czekać na nieszczęśnika przy wypłacie odszkodowania.
    Przez ostatni rok Link4 wiele stracił na zaufaniu !!!

gendo

Ja za to mogę podać 1001 przykładów w których klient był zachwycony Link4. (podobnie jak kolega gdzieś tam wyżej siedzę w ubezpieczeniach). Raz likwidacja jest sprawna i trwa ok 2tyg a innym razem nie. Są bardziej i mniej złożone szkody – normalka w każdym ZU ale w 99% powodem jest to, że klienci NIE CZYTAJĄ OWU. Doskonały przykład usera „misiek”:
    „Konczy mi sie wlasnie ubezpieczenie auta w Link 4.Przeczytalem OWU i wlos mi sie na glowie zjezyl co by bylo gdybym mial stluczke w tym czasie.”
    Brawo, że w ogóle zajrzał w OWU.. A potem pojawiają się właśnie takie epitety jak „złodzieje”.
    Co do składek nie wypowiadam się. Dla jednych oferta jest korzystna a dla innych nie – wiele czynników (nie tylko to co podajemy konsultantowi) wypływa na to, jaka będzie jej wysokość i ot cała prawda. Nie podoba się? To szukaj w innych ZU.
    Co do samych produktów w Linku – oferta jest całkiem niezła w ramach OC (można wykupić sporo dodatków dla nas samych po śmiesznych cenach np. szyby24, dom pomoc 24).
    Co do AC, zastanowiłbym się. Mają sporo wyłączeń od odpowiedzialności (w porównaniu np z PZU) a na pewno nie brałbym AC w ratach.
    Ofertę Assistance mają bardzo dobrą, może nawet najlepszą i, co najważniejsza, sprawną.

wigunia

Przepraszam za tak długą ciszę ale byłam na maxa zaganiana.
    Mam Opla Astrę z 94 r.
    Prawko ok 5 lat.

karola_p

szukam dobrego ubezpieczyciela i znajomy doradzil mi link4, ale wczesniej chcialam rozejrzec sie po forach (najlepsze zrodlo info;), czy faktycznie warto i z tego, co czytam, to nie pierwszy raz, kiedy ktos narzeka, bo wczesniej nie przeczytal regulaminu. troche dziwne jest dla mnie jechanie po firmie tylko dlatego, ze samemu nie wpadlo sie na taka oczywistosc, jaka jest ogarniecie zasad. proponuje najpierw przeczytac regulamin, jak juz sie decydujecie na konkretna polise, zeby potem nie wypisywac bzdur.

arturrol

Absolutnie odradzam link4 wszystkim.

Ta samą szkodę z OC wyceniałem w link4 i PZU:

link4 chciało wypłacić 720zł a PZU wypłaciło ponad 1250zł.

Banda chciwych ludzi.

A w dodatku przy próbie wypowiedzenia udają głupków i celowo nie odbierają poleconych.
    Radzę wypowiedzenie wysłać faksem i żądać faksu zwrotnego z potwierdzeniem przeczytania.

Oddaję ich do sądu.

OC na 2008 zaśpiewali mi ponad 500zł
    w Allianz Direct 300 z groszami.

Gorąco odradzam !!!!!!!!!

karola_p

hmm… powiedzialabym raczej, ze to rozsadek, a nie chciwosc, a chciwosc to raczej u pana widac.

sqbik

LUDZIE !!!!!
    pamiętajcie też o tym, że w momencie kiedy macie OC w jakiejś dziadowskiej firmie i spowodujecie jakąś szkodę a wasz ubezpieczyciel z jakiś znanych tylko sobie powodów nie wypłaci odszkodowania poszkodowanemu to niestety poszkodowany założy wam sprawę cywilną w sądzie i w szybkim czasie ją wygra a wam pozostanie sądowanie się z waszym ubezpieczycielem. Chwilowe zauroczenie niską stawką ubezpieczenia OC może zakończyć się totalną klęską finansową. Większość ludzików sądzi że OC jest przymusowe i w zasadzie nie ma żadnego znaczenia gdzie się ubezpieczy samochód – nic podobnego.
    Nie jestem żadnym ubezpieczycielem i nie mam z tym g……. nic wspólnego, troszkę się orientuję co w takich przypadkach robić
    pozdrawiam

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 230)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.