fbpx

Mandat i brak funduszy

krzychu11
Poszkodowany

Witam kilka dni temu przyszło na adres rodziców bo na nich jest zarejestrowany samochód pismo że w dniu tym i tym o tej i tej godzinie na jednym z warszawskich skrzyżowań kierowca pojazdu o nr WZ 00000 dopuścił sie przekroczenia linii warunkowego zatrzymania pojazdu gdy było nadawane światło czerwone. przez co dostałem 500zł i 6pkt. sytuacja była taka że pogoda była wtedy bardzo kiepska (ślizgawka na jezdni) i dojezdzając do sygnalizatora zminiło się światło, zaczełem hamować lecz zabkokowały się koła i przejechałem linie zatrzymując sie przy samych pasach i w tym momecie fotoradar zrobił mi 2 zdięca. pismo dotarło do rodziców oni zaś nie zgadzają sie na to żeby pomóc mi go spłacić i wskazali mnie jako kierującego w danym czasie. interesuje mnie to jeżeli mam dopiero co ukończone 18 lat nadal sie ucze tyle że zaocznie w niepublicznej szkole i nie mam zadnych funduszy na zapłacenie mandatu to co mi za to grozi jeżeli zgłosza mnie jako kierowce a ja nie będe miał z czego zapłacic mandatu. punktu ok przyjme bo i tak nie mam na koncie żadnych pkt. ale za to mandatu nie będe miał z czego zapłacić. pracy szukam od kilku miesięcy i nikt mnie nie chce przyjąc.

Maja
Poszkodowany

Płać nawet po niewielkiej kwocie ale regularnie po trochu.

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Załóż konto lub zaloguj się aby odpisać