fbpx

Obrazenia po wypadku

• This topic is empty.
Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
  • Autor
    Wpisy
    jarkos1

Witam

3 tyg temu wraz z ona mialem ciezki wypadek nie z mojej winy. W wyniku wypadku doznalem urazu glowy (rana glowy, wstrzasnienie mozgu), moja zona natomiast (zlamanie mostka, skrecenie kregu szyjnego, wstrzas mozgu, stluczona klatka piersiowa itp.) Lezalem w szpitalu 10 dni a zona 12.

Obecnie jestesmy na zwolnieniach po szpitalu

Mam pytanie: jak wyglada sprawa z dalszym postepowaniem jezeli chodzi o odszkodowanie z tego tytulu, jakie sprawy z dokumentami trzeba zalatwic
    Czy bedac dalej na zwolnieniu wyplaca nam wiecej z NW?

dziekuje za pomoc. Pozdrawiam

Campter.pl

Należy kompletować pełną dokumentację lekarską, a następnie przedłżyć ją ubezpieczycielowi sprawy wypadku. Jeśli w Twoim ubezpieczeniu NW nie ma postanowienia o wypłacie odszkodowania za każdy dzień pobytu w szpitalu lub niezdolności do pracy to wg. standardowych warunków ogólnych takich ubezpieczeń, przebywanie na zwolnieniu lekarskim nie wpływa na wysokość odszkodowania z NW.

rufu_s1

Sugeruję aby przy takich obrażeniach starać sięo odszkodowanie z OC sprawcy- kwoty są o wiele wyższe niż przy NW….a podstawową dokumentacją jest dokumentacja medyczna …ale na ogólne odszkodowanie wpływa szereg innych dokumentów lub przyczyn i skutków wypadku…niestety aby powiedzieć coś więcej musiałbym znać Państwa sytuację:))…życzę szybkiego powotu do zdrowia

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.