odmowa wyplaty odszkodowania przez Mtu

jarek12
Poszkodowany

witam w trakcie jazdy otworzyla mi sie maska ,pokrywa silnika ,maska uszkodzona szyba przeednia zniszczona .Likwidator szkody wycenil to na 2600 zl. wyrazil zgode na wyplate odszkodowania ,natomiast na drugi dzien otrzymalem meila ztrescia brak podstaw dowyplaty odszkodowania ,wowczas wyjechalem za granice nie mialem sie tym jak zajac .To wszystko bylo w styczniu tego roku ,posiadalem autocasco pelne .Niewiem co mam robic ,czy moge sie jeszcze odwolac po takim czasie ,potrzebuje pomocy by ktos mie tym pomogl ,za pomoc jestem gotow zaplacic .Dziekuje z gory moj tel.*** Pozdrawiam jarek

Campter
Poszkodowany

Witaj,

Napisz coś więcej, tzn. dlaczego TU nie widzi podstaw do wypłaty. Zapewne w decyzji czy też mailu było uzasadnienie.

Pozdrawiam

Katarzyna

P.S.

Na forum nie podajemy nr telefonów i maili. Zapewne admin za niedługo je usunie.

MadryPrzedSzkoda
Poszkodowany

Witam,

Na zgłoszenie roszczenia do ubezpieczyciela masz 3 lata, więc spokojnie jeszcze możesz.

Warto rozważyc oddanie sprawy do wiekszej firmy odszkodowawczej, która może odkupic szkodę i wyplacić pieniadze od ręki. Nierzadko w ten sposób uzyskuje sie wiecej niz od ubezpieczyciela. Służę radą w tym zakresie.

Pozdrawiam serdecznie, Monika Sperzyńska

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Załóż konto lub zaloguj się aby odpisać