fbpx

odmowa zus-u

• This topic is empty.
Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
  • Autor
    Wpisy
    alakali

Ewania do Ciebie kieruję pytanie,jak odwołać się do zus-u z przyczyn braku uznania wypadku przy pracy z braku przyczyn zewnętrznych. Na powiadomieniu nic nie pisał o możliwości i terminie odwołania. Doczytałam się ,że potnięcie może być przyczyną wypadku
    przy pracy tym bardziej, że było to w godz.pracy i nastąpiło uszkodzenie ciała/złamanie nogi/.Doradż coś proszę.Szczegóły opisałam w poprzednich postach.
    pozdrawiam. alakali

alakali
    alakali wrote:
    Ewania do Ciebie kieruję pytanie,jak odwołać się do zus-u z przyczyn braku uznania wypadku przy pracy z braku przyczyn zewnętrznych. Na powiadomieniu nic nie pisał o możliwości i terminie odwołania. Doczytałam się ,że potnięcie może być przyczyną wypadku
    przy pracy tym bardziej, że było to w godz.pracy i nastąpiło uszkodzenie ciała/złamanie nogi/.Doradż coś proszę.Szczegóły opisałam w poprzednich postach.
    pozdrawiam. alakali

szczegóły opisałam w poście e-jednorog.

Ewania

Przykro mi, ale nie bylo mnie prawie caly miesiac. Odpisalam Ci dzisiaj tam. Napisz co dalej slychac w tej sprawie? Odwolac powinnas sie do ZUS.

alakali

Ewania, mam potwierdzenie z Zus-u co prawda telefoniczne ale zawsze,że uznali mój przypadek za wypadek przy pracy.Powiedzieli,że wyrównają chorobowe do 100%. Bardzo dziękuję za pomoc. :D:D:D:D:D:D

Ewania

Bardzo sie ciesze, w tej sytuacji bedziesz mogla rowniez starac sie o jednorazo3we odszkodowanie! :)

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.