fbpx

Odszkodowanie na samochód

• This topic is empty.
Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
  • Autor
    Wpisy
    niedzwiedz

Witam.W wyniku wypadku straciłem nogę powyżej kolana…1983r……mam rentę uzupełniającą…..zwroty za łazienkę,rehabilitację,protezę…..PZU płaci-ale z bólami!!!!!….Mam pytanie…czy jest szansa na odszkodowanie na zakup samochodu???na dojazd do pracy,szkoły,rehab…..i dostęp do dóbr kultury itd…itp. np.50% ceny samochodu?Może ktoś otrzymał podobne odszkodowanie?Liczę na rady.Pozdrawiam.

Adam

Witaj,
    wypadek miał miejsce w 1983 roku? dostajesz rentę? w jakiej wysokości?
    PZU może zapłacić Ci nawet za przystosowanie do nowego zawodu. Za samochód nie koniecznie Ci zapłacą, ale mogą go przystosować aby był zdatny do Twojego użytku, a to też tanie nie jest.
    Czy wystąpiłeś o rentę z tytułu nieuzyskiwania pełnych zarobków po wypadku? Ile miałeś wtedy lat? jakie były perspektywy? opisz trochę sprawę.

niedzwiedz

Witam…brak czasu….jak napisałem mam rentę 230zł….ale teraz interesuje mnie odszkodowanie w postaci ,,samochodu,,….napisałem do PZU….czekam miesiąc….równolegle złożyłem wniosek na program samochodowy do PFRON….może razem skleję na Corsę z wypasem…..jestem aktywny i moim zdaniem to się liczy!!!! Pracuję,uczę się,uprawiam zawodowo (prawie) sport i na tym będę bazował,bo myślę że niepełnosprawnym należy się odszkodowanie tego typu…Sąd najwyższy-..,,.Samochód jest protezą czynnościową nóg,,-..dobre co?

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.