fbpx

odszkodowanie od szpitala

• This topic has 7 odpowiedzi, 6 odpowiedzi, and was last updated 23/03/2009 by lysiolec1.
Oglądasz 8 wpisów - 1 z 8 (wszystkich: 8)
  • Autor
    Wpisy
    karolina7434

doznałam trójkostkowego złamania podudzia.Trafiłam do szpitala,tam operacyjnie zespolono złamanie,ale zakażono mnie bakteją ropy błękitnej(pseudomonas aureginosa).ćzy mam szanse na odszkodowanie od szpitala?

monna

Witam myślę, że powinnaś starać się o odszkodowanie. Jeżeli do zakażenia doszło w wyniku zaniedbania lub niedopatrzenia ze strony pracowników tego szpitala, nie powinnaś mieć problemu z uzyskaniem od nich odszkodowania.

karolina7434

Monna-dzięki,ale ja niemam pojęcia jak i co mam zrobić.

Campter.pl

Szanowna Pani Karolino, prosimy o kontakt z nami. Prowadzimy bezpłatne konsultacje.

chomik

istnieje możliwość uzyskania pieniędzy od szpitala ale wymaga to przejżenia dokumentacji i wnikliwego zapoznania się z nią.

lysiolec1

witam !
    mam takie pytanko – znajomi twierdza ,ze powinienem oddać sprawę brokerowi a ja sie zastanawiam czy to ma sens…a sprawa wyglada tak

jakis czas temu strzyklo mi cos w kolanie. Po wizycie na ostrym dyzurze lekarz nie podjal sie gipsowania nogi gdyz stwierdzil ,ze mam uszkodzenie mechaniczne w kolanie i da mi skierowanie do szpitala gdzie zrobia mi dodatkowe badania wykonane przez ortopede i najprawdopodobniej bede mial robiony zabieg i zostane w szpitalu na kilka dni…pojechalem do szpitala w ten sam dzien i tam okazalo sie ,ze praktycznie nikt mnie nie zbadal .Ogladnal kolano jakis lekarz ale tylko praktycznie wzrokowo i wsadzili mi noge do gipsu. Po zdjeciu gipsu i badaniach u 2 specjalistow prywatnie okazuje sie ,ze mam zerwane 2 wiazadla i uszkodzona lekotke. Czekaja mnie w sumie 3 operacje. Oboje twierdza ,ze nie powinienem miec gips ale natychmiast operacje maksymalnie do 2 dni po uszkodzeniu bo wtedy sa najwieksze szanse na prawidlowy zabieg.

Co o tym sadzicie? Ciagnac sprawe ze szpitalem ? na skierowaniu do szpitala mam napisane podejrzenie mechanicznego uszkodzenia oraz zalecana artroskopie

imported_michal

a kto to jest dla Ciebie broker?
    oczywiście lekarz ze szpitala dopuścił się błędu, pytanie czy masz na to dokumenty, które poświadczą na twoją korzyść?

lysiolec1

ogolnie myslalem nad firmami brokerskimi ,ktore zajmuja sie kompleksowa obsługa odszkodowawcza lacznie z dzialalnoscia prawnicza
    mam dwie opienie niezaleznych , najlepszych w stolicy specjalistow od kolan ,ze powinien byc natychmiast zabieg (max 2 dni) a nie 3 tyg gips
    plus zlecenie badania przez lekarza z ostrego dyzuru i nie przeprowadzenie ich przez szpital

Oglądasz 8 wpisów - 1 z 8 (wszystkich: 8)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.