fbpx

odszkodowanie po dwóch latach

 • This topic is empty.
Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #207571
  beciacosta

  Dwa lata temu syn miał wypadek podczas wakacji.Miał poparzone ok 4-5%powierzchni ciała II i III stopnia.Leczenie trwało ponad trzy miesiące,przebywał w szpitalu gdzie dokonano przeszczepu.Czy mogę po takim czasie ubiegać sie o odszkodowanie?Jeśli tak to w jaki sposób, ponieważ nigdy nie starałam się o żadne odszkodowania,zapomogi,dofinansowania itp.i nie wiem jak wygląda taka droga urzędnicza.Proszę o poradę i z góry dziękuję.

  #292003
  Mariusz

  Witam, proszę napisać co spowodowało wypadek oraz z jakiej polisy chce Pani likwidować szkodę.. Z reguły okres przedawnienia to 3-lata natomiast wszystko zależy od okoliczności zdarzenia i polisy.

  #292004
  beciacosta

  Dziękuję za zainteresowanie.Brat odrzucił butelkę z palącą się benzyną i trafił akurat w syna.Klasyczny, głupi błąd przy rozpalaniu grila(dodam,że mnie przy tym nie było-w życiu nie pozwoliłabym na coś takiego).Syn był ubezpieczony w PZU(do nadal).Nie znam dokładnie pakietu z jakiego szkoła wtedy korzystała.Sprawę z odszkodowaniem poruszam dopiero teraz, ponieważ najmłodszy syn miał teraz skręconą kostkę i lekarz wręcz nalegał, żebym starała się o odszkodowanie.W przypadku poparzenia nikt mi nic nie sugerował a my zmęczeni tym koszmarem o pieniądzach nie myśleliśmy.Dziś pomyślałam jednak o zrehabilitowaniu ogromnego cierpienia syna,bo oszpecenie ciała to inny problem.
  .

  #292005
  Mariusz

  Syn może starać się o roszczenia ze wszystkich dobrowolnie opłacanch polis na życie z ramienia NNW (Następst Nieszczęśliwych Wypadków) powodzenia

  #292006
  beciacosta

  Dziękuję!

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.