fbpx

Odszkodowanie po operacji.

• This topic has 9 odpowiedzi, 8 odpowiedzi, and was last updated 16/03/2011 by prawnik4.
Oglądasz 10 wpisów - 1 z 10 (wszystkich: 10)
  • Autor
    Wpisy
    antonio23

Witam!!

Prosze pomoc. Czy nalezy mi sie jakieś odszkodowanie po operacji jelita grubego?? w tej chwili mam wyłoniona stomie czasowa. Za 3 miesiae mam miec 2 operacje rekonstrukcji jelita. Czy nalezy sie odszkodowanie i jak to zalatwic??

Pozdrawiam..

asia

Witam
    Odszkodowanie ma na celu wynagrodzenie krzywdy. Jeżeli operacja została wykonana nieprawidłowo i będzie Pan to w stanie udowodnić, istnieje szansa uzyskania odszkodowania. Proszę o dokładniejsze opisanie sprawy, gdyż informacje przez Pana podane nie pozwalają rzetelnie odpowiedzieć na pytanie.
    pozdrawiam

antonio23

Witam!!

Juz wszystko rozumiem. Operacja zostala wykonana prawidlowo i czuje sie bardzo dobrze. :)) Dziekuje za odpowiedz. pozdrawiam.

beata76

trzy lata temu dowiedziałam się,ze mam raka szyjki macicy,bardzo szybko lekarze się mną zajęli,ale usunąć musieli całą macice,mam 34 lata,czy nalezy mi się odszkodowanie z zus lub od mojego grupowego ubezpieczyciela?

fabianopulos

z ZUS nie należy się
    z ubezpieczenia grupowego to trudno powiedzieć nieczytając OWU czyli ogólnych warunków ubezpieczenia
    wszystkiego można zapewne dowiedzieć się od Towarzystwa Ubezpieczeniowego .Jeżeli jest to grupowe ubezpieczenie na życie to w większości ubezpieczyciele wypłacają odszkodowanie za”raka”
    Natomiast jeżeli jest to grupowe ubezpieczenie NNW to brak podstaw do odszkodowania.

beata76

bardzo dziękuję ! przejrzę OWU.

ania01

witam.Mój syn w miesiącu wrześniu 2010r.miał wypadek w szkole i miał operowane jądro.Warta odmówiła wypłaty odszkodowania uzasadniając to brakiem trwałego uszczerbku na zdrowiu,czy mogę starać się o odszkodowanie na drodze sądowej.?

1konik5

za kazdy wypadek mozna dochodzic odszkodowanie,trzeba tylko miec papiery,najlepiej do tego miec prawnika mozna skontaktowac sie z kancelaria odszkodowawczą .wiecej info na meilu wp.pl

prawnik4
    ania01 wrote:
    witam.Mój syn w miesiącu wrześniu 2010r.miał wypadek w szkole i miał operowane jądro.Warta odmówiła wypłaty odszkodowania uzasadniając to brakiem trwałego uszczerbku na zdrowiu,czy mogę starać się o odszkodowanie na drodze sądowej.?

Oczywiście może Pani wystąpić na drogę sądową. Wiąże się to z kosztami: wpisu sądowego (5 % wartości przedmiotu sporu), opinią biegłego (ok. 300-500 zł.) i w przypadku przegranej z kosztami drugiej strony.

anabi107

Witam,mój mąż leczył się na rwę kulszową.Leczenie zakończyło się operacją na kregosłupie.W pracy był nie obecny 2 miesiące.Pracuje w Lasach Państwowych,jego ubezpieczenie nie obejmuje tego rodzaju operacji.Ale co z Zus’em czy ma jakieś szanse na odszkodowanie?

Oglądasz 10 wpisów - 1 z 10 (wszystkich: 10)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.