fbpx

Odszkodowanie po upadku..

 • This topic is empty.
Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #200155
  Myszorek

  Witam..
  Niedawno mialem przykry wypadek. Na imprezie urodzinowej niefartownie upadlem i zlamalem obie kosci pomiedzy stawem kolanowym a skokowym. W szpitalu zostala przeprowadzona operacja i kosc zostala skrecona na srubach. Spedzilem tam osiem dni. Obecnie jestem w domu na zwolnieniu lekarskim L4. Zanim normalnie stane na noge to moze potrwac kilka miesiecy. Moj problem polega na tym ze w chwili gdy twafilem do szpitala (zostala wezwana karetka) bylem pod wplywem alkocholu :( i „przemily” lekarz poddal mnie badaniu krwi i wyniki zostaly ujete w karcie historii choroby. Mam pytanie – czy rzeczywiscie w takiej sytuacji nie przysluguje mi wyplata odszkodowania?
  Pozdrawiam i prosze o szybka odpowiedz….

  #258268
  Campter.pl

  Rozumiem, że myślisz o odszkodowaniu z ubezpieczenia NNW? Jeśli tak, to szczegółowe warunki tego ubezpieczenia musisz posiadać na piśmie, ale rzeczywiście w 99% przypadków w razie powstania szkody pod wpływem alkoholu nie przysługuje poszkodowanemu odszkodowanie z NNW.

  #258269
  Myszorek

  A co z tym jednym procentem?

  #258270
  Campter.pl

  z tym 1% jest tak, że nie znam wszystkich istniejących na rynku ogólnych warunków NNW, w związku z tym nie mogę z całą stanowczością odpowiedzieć na Twoje pytanie, ale szczerze wątpię, aby jakakolwiek ubezpieczalnia dopuściła do tego, aby ubezpieczony mógł żądać odszkodowania za szkody spowodowane u siebie po spożyciu alkoholu.

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.