odszkodowanie za błąd lekarski

Avatar
baja
Poszkodowany

w wypadku córka złamała obie kości przedramienia prawego z przemieszczeniem po nastawieniu operacyjnym z wykorzystaniem do ustabilizowania kości drutów nosiła tylko gips w postaci tzw.łuski a nie cały po 7 tygodniach była druga operacja wyciągnięcia tych drutów.Po pewnym czasie okazało się że jedna kość nie jest zrośnięta i utworzył się staw rzekomy

Uważam że do niezrośnięcia tej kości mogło doprowadzić słabe uszczywnienie ręki w związku z tą łuską i za wcześnie wyciągnięty drut .

Czy w związku z tym mogę wnieśc roszczenie do szpitala z polisy OC o błąd w sztuce lekarskiej i złe prowadzenie leczenia.Jeśli tak to jak to udowodnić.Jeszcze jedno złożyłam już roszczenie do sprawcy wypadku z jego polisy OC,czy jedno nie wyklucza drugiego?

Proszę o podpowiedż.

Avatar
keri
Poszkodowany
Bajmen93 pisze:
Witam ponad rok temu miałem otwarte złamanie kosci udowej podczas leczenia okazało się ze zakażono mnie bakterią leczę sie juz połtrora roku przeszedłem 6 operacji w dalszym ciągu nie chodze dodatkowo przy zabiegu pozostawiono mi w kośći złamane wiertło które wyciągnięto po ponad pół roku. Chciał bym się dowiedzieć jakie mam szanse na otrzymanie odszkodowania za złe i długotrwałe leczenie oraz zakarzenie bakterią?

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Załóż konto lub zaloguj się aby odpisać