fbpx

odszkodowanie za śmierć

• This topic is empty.
Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
  • Autor
    Wpisy
    evewoz

Witam,
    sprawa jest taka – w 1999 roku na mnie i moją 5 letnia siostr najechał pijany kierowca w wyniku czego smierc na miejscu poniosla moja siostra a ja doznalam licznych obrazen. Dotad nie mielismy okazji zajac sie sprawa odszkodowawcza ale w zwiazku ze zblizajacym sie terminem przedawnienia ( czyuto prawda ze jest na to 10 lat? ) planuje oddac sprawe do sadu.
    Pytanie moje brzmi – czy jest w ogole sens walczyc o takie odszkodowanie? Prawda jest taka, ze moja mama zachorowala po tyn wypadku na nerwice a ja rowniez odczuwam dolegliwosci zdrowotne.
    Bardzo prosze o odpowiedz oraz ew na jaka kwote moglibysmy liczyc.
    Z pozdrowieniami

asia

Witam,
    odszkodowanie z tego tytułu będzie z pewnością znaczną kwotą, o której nie będę wspominać w tym miejscu. Oczywiście przedawnienie mogło już mieć miejsce (3lata), lub nastąpi w 2009 roku, zależy to od sprawy. Radziłabym się więc z tego choćby względu pośpieszyć. Sąd nie jest dobrym rozwiązaniem, gdyż sprawa może nie doczekać się szybkiego zakończenia. W razie potrzeby służę radą. Proszę nie zwlekać w tej sprawie!
    pozdrawiam

kitka

witam
    bardzo przykra sprawa:(
    miałam podobny problem, za późno się za to wzięłam i nie udało mi się uzyskać odszkodowania.

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.