Odszkodowanie za śmierć bliskiej osoby Voxveritas

DawidP
Poszkodowany

Cześć. Pisze w dość przykrej sprawie. Już jakoś tak otrząsnąłem się z tego koszmaru, bo przecież życie trwa nadal. Czas leczy rany. Otóż moi drodzy w wypadku zginął mój brat nie ze swojej winy. Będąc na autostradzie, Tir zajechał mu drogę ( wyprzedzał drugiego tira) W konsekwencji czego mój brat zginął. z samochodu została krótko i brutalnie mówiąc deskorolka. W związku z tym, że przeżyliśmy z rodzicami oraz jego żoną traumę, chcielibyśmy uzyskać jakieś odszkodowanie. Czytałem, że jest coś takiego jak odszkodowanie za śmierć bliskiej osoby na stronie Voxveritas. Korzystał ktoś w ogóle z tej kancelarii ? Nie zwróci mi to brata, ale uważam, ze jakieś zadośćuczynienie się należy zwłaszcza mojej matce, która nadszarpała budżet po to by pokryć koszta pogrzebu, mimo iż chciałem pomóc to też nie chciała :/

BrygidaW
Poszkodowany

Cześć. Ja korzystałam z tej kancelarii i moim zdaniem jak najbardziej !! masz prawo ubiegać się o odszkodowanie/ zadośćuczynienie za śmierć bliskiej osoby w wypadku. Bardzo współczuję. U mnie babcia zginęła :( Ciężko jest, ale trzeba żyć dalej. A kancelarię bardzo polecam, ze względu na empatię jaką wykazują osoby tam pracujące no i fakt, że można przynajmniej jakąś rekompensatę uzyskać/ A kontaktowałeś się już może z nimi ?

DawidP
Poszkodowany

Cześć. Tak. Kontaktowałem się z nimi po Twojej wiadomości. Bardzo Ci dziękuję, że się odezwałaś. Pomogłaś mi w podjęciu decyzji bardzo ważnej. Sprawa jest już załatwiana. Trafiłem na ludzi bardzo życzliwych i takich empatycznych po prostu. Przynajmniej to odszkodowanie pokryje to o czym wspominałem.

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Załóż konto lub zaloguj się aby odpisać