fbpx

odszkodowanie za śmiertelne potrącenie na pasach

 • This topic is empty.
Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #200338
  rroozzaa

  Witam, w czerwcu tego roku przechodziłam przez przejscie dla pieszych razem z moim chłopakiem i przyjaciółką – oboje zostali zabici przez pędzący samochód. Ja od tamtej pory jestem pod opieką psychiatryczną. Ponieważ straciłam dwie najważniejsze w moim życiu osoby bardzo to przeżywam. Słyszałam że można domagać się odszkodowania z tytułu poniesionej utraty zdrowia i w ogóle z tytułu faktu iż jestem osobą poszkodowaną. Bardzo proszę o informacje do kogo zgłosić się z tym i jak to załatwić. Jakie będą koszty związane z tą sprawą oraz o jaką kwotę powinnam walczyć?? Bardzo proszę o pomoc. R.

  #258775
  asia

  Witam,
  rzeczywiście istnieją możliwości uzyskania zadośćuczynienia za udział w wypadku i śmierć bliskich osób. Czy doznałaś również obrażeń na skutek wypadku? Proszę opisz szerzej sprawę abyśmy mogli pomóc.
  pozdrawiam

  #258776
  rroozzaa

  Witam,
  nie ja nie doznałam żadnych fizycznych obrażeń. jedynie to że leczę się psychiatrycznie, zapisałam sie na terapię, chodziłam do psychologa. Jednak mieszkałam wspólnie z Chłopakiem od 3 lat i tworzyliśmy wspólne gospodarstwo domowe. W chwili obecnej mieszkam z rodziną ponieważ nie jest mnie stać na wynajem mieszkania. Proszę o informację ile taka sprawa kosztuje bo chciałabym wiedzieć czy w ogóle jest warto walczyć o odszkodowanie i ile może wynieść kwota odszkodowania? Dziękuję.

  #258777
  asia

  Witam,
  przykro mi , ale nigdy nie udzielam publicznie informacji na temat ewentualnych kwot odszkodowań. Zależy to bowiem od wielu czynników (m.in. poznania całej dokumentacji sprawy) i indywidualnego charakteru wypadku. Niemniej jednak sądzę, że warto roszczenie odszkodowawcze złożyć i zawalczyć o zadośćuczynienie. Ma Pani do tego pełne prawo, a w ostateczności nic Pani nie traci.

  #258778
  rroozzaa

  Rozumiem. Dziękuję Pani serdecznie.

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.