fbpx

Odszkodowanie za wypadki drogowe w Holandia

 • This topic is empty.
Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #201040
  netta

  Szukam pomocy w sprawie wypadku drogowego w Holandii.
  Mój mąż miał poważny wypadek rok temu: wjechał w niego ( czołowo) młody chłopak (Holender) oczywiście jego wina jest ewidentna i potwierdzona sądownie. Mąż miał bardzo poważne obrażenia i do dnia dzisiejszego ujawniają się kolejne powikłania (obecnie jest w szpitalu). Sprawą odszkodowania zajmuje się adwokat holenderski bo ubezpieczenie jakie posiadał mój mąż zapewniało mu adwokata. Niestety nie był to chyba dobry wybór, do dnia dzisiejszego nic się w sprawie nie dzieje, mamy kłopoty z kontaktem z powodu nieznajomości języka, mąż przez ten wypadek stracił pracę i nie mamy środków potrzebnych na dalsze leczenie.
  Może poleci mi ktoś jakąś sprawdzoną polską firmę, która przejęłaby tą sprawę i pomogła nam uzyskać to co się należy.
  Proszę o pomoc!!!

  #261665
  mari

  Witam,
  Moim zdaniem powinnaś jeszcze przemyśleć rezygnację z usług tego prawnika. Przede wszystkim powinnaś się zorientować czy rezygnacja z jego usług będzie wiązała się dla Ciebie z jakimiś kosztami. Jeżeli tak powinnaś dokładnie przemyśleć swoją decyzję.

  #261666
  tomojnick

  zglos szkode u polskiego reprezentanta ds. roszczen…

  #261667
  przemek85555

  Jezeli nie udało sie jeszcze nic uzyskac prosze o kontakt napewno zajmiemy sie ta sprawa mamy adwokatów na terenie całej Unii Europejskiej

  #261668
  damian1910

  potracil mnie skuter w holandi polamal mi noge mam sruby i druty w nodze pszeszczep skury itp lezalem 2 miesiace w szpitalu nie bylem ubespieczony ani w polsce ani tam za szpital wyszko mi 24 tysioce euro do zaplaty.sprawca wypadku nie pszyznaje sie do winy.czy mam szanse zeby to on zaplacil za szpital i czy moge dostac odszkodowanie?

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.