fbpx

odszkodowanie za zlamany obojczyk

 • This topic is empty.
Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #201025
  adeczek111

  Witam w kwietniu zlamalem obojczyk mialem operacie ponieważ był wolny odlam kosci i polaczono to wszystko drutem kirschnera Mam 17 lat i z tego co wiem to ubezpieczenie szkolne wynosi 20 tys zl

  O jakie odszkodowanie moge sie ubiegać ??

  Ile procent ubytku na zdrowiu moga mi policzyc?

  #261625
  Campter.pl

  Z postu wynika, że jesteś ubezpieczony w ramach szkolnego ubezpieczenia następstw nieszczęśliwego wypadku tzw. NNW. Jakie odszkodowanie otrzymasz zależy od tego jaki stopień uszczerbku na zdrowiu stwierdzi lekarz orzecznik ubezpieczyciela, z którym Twoja szkoła podpisała umowę. Każdy ubezpieczyciel ma własne tabele procentowego uszczerbku na zdrowiu. Po dokonaniu oceny lekarza ubezpieczyciel wypłaci Ci określony procent od sumy ubezpieczenia, która w Twoim przypadku wynosi 20.000 zł – jak sam podałeś. W zależności od rodzaju złamania w takim przypadku jak Twój orzeka się zwykle między 5% a 20% trwałego uszczerbku na zdrowiu. Wszystko jednak zależy od konkretnego przypadku i analizy dokumentacji medycznej.

  #261626
  zuziaa

  mam ten sam problem. Na zajeciach w-fu na uczelni zlamałam obojczyk. został on polączony płytką i zamierzam ubiegać się o odszkodowanie. ile mniej wiecej dostaje sie za taki uraz?

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.