fbpx

ostrzegam przed ubezpieczeniem allianz – w listopadzie913) miałem w

 • This topic is empty.
Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #200735
  mielowianka

  ostrzegam przed ubezpieczeniem Allianz W listopadzie(13) miałem wypadek i do dziś nie mam ani grosza- a podobno decyzja o wypłacie zapadła 2 tyg temu- chyba bez sadu sie nie obędzie

  #260675
  dakmar

  My też lubimy Allianz. Mój mąż miał wypadek równo rok temu, wypłatę za szkodę na osobie, po ponagleniach wystosowanych przez kancelarię, dostał tydzień temu (!!!) w kwocie stanowiącej 1/5 tego, co naliczyła Warta – ubezpieczyciel sprawcy.

  #260676
  harim

  A myślicie że tylko Allianz tak robi to jest normalna i można powiedzieć spokojnie że stała praktyka tego rodzaju firm jak ubezpieczyciele. Jak mogą najwięcej zarobić bardzo prosto podnosić składki i ciąć odszkodowania ot cała recepta.

  #260677
  Pablo_1st

  właściwie to można tak założyć post o każdym ubezpieczycielu. Zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony, ale zawsze też znajdzie się ktoś komu udałomu się coś przyciąć. Wszystkie firmydziałają na tym samych zasadach i tak samo obcinają wypłaty, i to nie tylko w Polsce, żebybyla jasność. U nas jedynie dzieje się tak pomimo wyroków sądowych i jasnych opinii prawnych -idą w zaparte, bo nasza rzeczywistść jest dla nas niekorzystna, sądy się ślimaczą, adostęp do prawników wcale nie taki powszechny, jeśli ktoś nie ma kasy.

  Ja akurat byłem z Allianzu zadowolony, podobnie z Hestii, a z Link 4 tak na 70%. Z PZU się szarpię, a doLinku jeszczesię zwrócę ale znam wiele pzrykładów dokładnie przeciwnych. Wszędzie pracują tylko ludzie, mało tego, często Ci sami ludzie wędrują do konkurencji

  #260678
  erykz

  Pablo. Czytając twojego posta między wierszami, to pewnie sobie dorabiasz na ubezpieczeniach do pensji. Ha, ha.

  #260679
  Ubezpieczona

  Jak dla mnie ma po prostu trochę więcej zdrowego rozsądku i mniej emocjonalne spojrzenie na wszytsko. Ot, cała prawda.

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.