Pobicie

Jagna1919
Poszkodowany

Witam.mam pytanie dotyczące zadośćuczynienia za wyrzadzone krzywdy.Mój małżonek został pobity przez młodych ludzi.stan byl ciężki.mial zlamamy nos,oczodol prawy,polamama zatoke szczekowa prawa i lewa.doszlo do silnego krwotoku,ktory dopiero po 24h udalo sie zatamowac zakladajac tamponade tylna.w szpitalu lezal 10 dni.dopiero w sierpniu bedzie mial operacje nosa poniewaz sluzowka nosa byla tak zmasakrowana i trzeba czekac az sie zregeneruje.wypadek byl z koncem listopada 2015r.Chcemy z mezem ubiegac sie o zadosuczynienie od tych gowniarzy.to juz ich kolejne pobicie.jeden ma zawiasy.w zasadzie jeszcze niewiemy jaka dostana kare ale myslimy ze sie dogadaja z prokuratorem i szalenstw nie będzie.niewiemy jaką kwotę mozemy zaproponowac.zeby nie byla zbyt niska i zbyt wysoka.małżonek pilkarz musi zrezygnowac ze swojego hobby niestety.nie wiedzieliśmy czy i co bedzie jak wroci do pracy.pracuje na Kopalnii.brak czucia prawej strony jaki wystapil po pobiciu wycofal sie ale dolegliwosci bolowe czasami wracaja.oczodol jest zapadniety.narazie przepustwosc jednej dziurki to jakies 20%a drugiej jakies 60%.prosze o podpowiedz i zasugerowanie wysokosci kwoty.dziekuje za pomoc.pozdrawiam

Anna_K
Poszkodowany

W takiej sprawie odszkodowanie na pewno ma szansę być bardzo wysokie, ale nie wystarczy podać tylko samą sumę, ponieważ sąd (jeśli sprawa trafi do sądu) będzie dopytywał, co składa się na tę sumę i na jakich okolicznościach to Pani opiera. Co innego zadośćuczynienie, a co innego pogorszenie sytuacji, czy renta. Jeśli sprawa karna jeszcze nie jest zakończona, to już teraz warto zastanowić się nad pomocą prawnika, żeby uzyskać dowody i korzystną dla pokrzywdzonego treść wyroku, bo dobrze przeprowadzone postępowanie karne to łatwiejsza sprawa cywilna. Jeśli sprawa będzie na tyle skomplikowana, że zacznie Panią przerastać, to bardzo łątwo znajdzie Pani kontakt do EuCO.

Jagna1919
Poszkodowany

Tak.myslimy o zadośćuczynieniu.chcemy to wnioskowac przy sprawie karnej.ze wzgledu na koszty sprawy.tylko niewiemy jak z kwota.Zeby dobrze wskazac.po takich przejsciach męża.moze Pani zasugeruje i podpowie rzedu jakiej kwoty realnie mozemy żądać.

Jagna1919
Poszkodowany

Zadnej wskazówki?;//

irennkoldz78
Poszkodowany

Myślę, że w takiej sprawie powinniście natychmiast skontaktować się z prawnikiem, który nie tylko poradzi, ale również pokieruje odpowiednio sprawą.

irennkoldz78
Poszkodowany

Myślę, że w takiej sprawie powinniście natychmiast skontaktować się z prawnikiem, który nie tylko poradzi, ale również pokieruje odpowiednio sprawą.

litwin
Poszkodowany

Jak najbardziej prawnik i generalnie lepiej radca prawny niż adwokat jak chodzi o cywilne sprawy.

Maniek48
Poszkodowany

Zdecydowanie radzę zapytac specjaliste jaka kwota wchodzi w rachubę. W każdym razie na pewno macie duże szanse żeby coś uzyskać.

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Załóż konto lub zaloguj się aby odpisać