fbpx

Podczas ocieplania bloku uszkodzili mi sciane

Ewka14
Poszkodowany

Witam mam pytanie podczas ocieplania bloku uszkodzili mi sciane ,zgłosiłam to do ubezpieczyciela PZU ale moje ubezpieczenie tego nie obejmuje . Firma PZU poinformowała mnie żebym uzyskała dane firmy i polisę OC .Napisalam pismo do spółdzielni mieszkaniowej o podanie danych firmy i polisy oc ale mi odmówili.Proszę powiedzieć mi jak mozna zdobyć polis e OC ,dane firmy już mam .Prosze o pomoc

imported_Martus
Poszkodowany
Ewka14 pisze:
Witam mam pytanie podczas ocieplania bloku uszkodzili mi sciane ,zgłosiłam to do ubezpieczyciela PZU ale moje ubezpieczenie tego nie obejmuje . Firma PZU poinformowała mnie żebym uzyskała dane firmy i polisę OC .Napisalam pismo do spółdzielni mieszkaniowej o podanie danych firmy i polisy oc ale mi odmówili.Proszę powiedzieć mi jak mozna zdobyć polis e OC ,dane firmy już mam .Prosze o pomoc

Pani Ewo proszę spróbować wystosować podanie do UFG. Ich obowiązkiem jest darmowe udostępnienie polisy sprawcy zdarzenia. W Pani przypadku firmy, która uszkodziła Pani ścianę. Życzę powodzenia :)

Mariusz
Poszkodowany
Martus pisze:
Pani Ewo proszę spróbować wystosować podanie do UFG. Ich obowiązkiem jest darmowe udostępnienie polisy sprawcy zdarzenia. W Pani przypadku firmy, która uszkodziła Pani ścianę.

Żaden zakład bądź firma nie ma obowiązku wskazywania i udostępniania swojej polisy OC! A pismo w tej sprawie do UFG to największa głupota jaką słyszałem.

Ewka14 pisze:

Jeżeli spółdzielnia odmawia wydania polisy to wszelkie roszczenia proszę kierować bezpośrednio do nich. Jeżeli oczywiście to spółdzielnia odpowiada za zaistniałą szkodę i ma Pani pewność, że prace remontowe nie zostały powierzone firmie zewnętrznej.

Mariusz
Poszkodowany
ela20114 pisze:
Osoby poszkodowane proszę o pilny kontakt pomogę-tel.725-943-367

Zdarta płyta czy głupota?

romek112
Poszkodowany

Dzieki za informacje :-)

----------------------------------------------------------------------------------

https://zalukaj24.com/

http://cda24.net/

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Załóż konto lub zaloguj się aby odpisać