fbpx

Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum

Avatar
EwelinaManusiak
Poszkodowany

Czy ktoś z Państwa leczył się w Polskim Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum w Krakowie? Jestem po zabiegu wczepienia endoprotezy i szukam miejsca gdzie dobrze poprowadzą moją rehabilitację. Słyszałam, że mają tam dobrych specjalistów. Chciałabym potwierdzić to Państwa opiniami. Liczę na liczne komentarze, z góry dziękuję.

Avatar
DomkaCat
Poszkodowany

Jestem z Krakowa i słyszałam o PCRF Votum, ośrodek bardzo chwalony przez pacjentów. Sama na szczęście jestem zdrowa jak ryba i na szczęście nie potrzebowałam korzystać z ich usług.

Avatar
Ellzbieta
Poszkodowany

Moja siostra przebywała w PCRF Votum przez pół roku. Ośrodek ten przez ten czas stał się dla mnie moim drugim domem. Zostaliśmy bardzo miło przyjęci. Personel wyrozumiały, przyjazny i profesjonalny. Nie będę się rozpisywać, to trzeba przeżyć. Wielka walka o zdrowie, intensywna praca. A to wszystko aby jej pomóc. Jestem wdzięczna całej załodze, że udało się tak dużo zrobić.

Avatar
Kalinne
Poszkodowany

Jeżeli szukasz dobrej i fachowej rehabilitacji polecam ośrodek PCRF Votum.

Avatar
Montre
Poszkodowany

Ja korzystałem z rehabilitacji w tej klinice wraz z pobytem - miesiąc czasu, ale moje kolano jest już w pełni sprawne. Votum też pomogło mi w uzyskaniu odszkodowania.

Avatar
Iga_Bednak
Poszkodowany

Słyszałam, że mają świetnych specjalistów. Z wielkim doświadczeniem i wiedzą. Dużo osób chwali ten ośrodek.

Avatar
JaAsia
Poszkodowany

Bardzo fajna placówka. Nowoczesny sprzęt, specjaliści z doświadczeniem i wiedzą. Personel pomocny, uprzejmy. Polecam.

  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Załóż konto lub zaloguj się aby odpisać