fbpx

pomocy czuje ze pojechali po mnie i to ostro !!!!!!!!!!!!!

• This topic is empty.
Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
  • Autor
    Wpisy
    tomekcz123

dzis miałem wypadek !!!!!!!!!!!!!!!
    Całe zajście odbywało się w terenie zabudowanym około godziny 14 wiec dopuszczalna prędkość to 40 km/h.
    wujezdzałem z drogi podprządkowanej na główną i skcałem w lewo jest to skrzyżowanie na łuku więc widoczność jest ograniczona. z prawej i lewej strony było pust gdy byłem już na połowie jezdni z lewej strony nadjechał samochód około 85-100 km/h i uderzył ale nie na swoim pasie lecz na połowie jezdni w mój bok. mam złamaną rękę zebro i samochód do kasacji.
    przyjechała policja test alkomatem zrobiła sobie po dwóch godzinach po co się spieszyć !!
    dostałem 200 zł mandatu i 6 punktów a kierowca który we mnie udeżył nie dostał ani punktów ani mandatu wogóle nie wzięto pod uwage ze mógł byc winny.
    policjiant nawet nie zmierzył drogi hamowania 9około 15-18 metrów) powiedział ze jemu to nie jest potrzebne a jak ja chce to sobie mierz.
    nastraszyli mnie ze jesli nie przyjmę mandatu to gdy sprawa trafi do sądu i przegram to strace prawo jazdy.
    mysle ze na mojej szkodzie ktos zrobił niezła kase czy moge sie jeszcze gdzies odwołać ?????????????????
    przepraszam za bledy jestem zdenerwowany
    prosze o pomoc
    pozdrawiam i dziękuję

Campter.pl

dobry wieczór.
    rzeczywiście z Twojego opisu wynika, że ktoś tu miał mocne plecy. Sprawa ciekawa, skomplikowana, ale sądzę, że do wygrania. Proponuje kontakt jutro, udzielę niezbędnych informacji. Dziś już na to ciut za późno. Jeżeli doznał Pan obrażeń proszę natychmiast , jutro udać się do lekarza w celu wykonania wszystkich badań i RTG. Jest to konieczne! Proszę o wysłanie informacji o wypadku i danych kontaktowych przez formularz na stopce postu, Konsultacje nie zobowiązują do skorzystania z pomocy, ale może dzięki temu nabierze Pan pewności w sprawie.
    Dobranoc, proszę spać spokojnie.

Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.