fbpx

poslizgniecie

 • This topic is empty.
Oglądasz 1 wpis (wszystkich: 1)
 • Autor
  Wpisy
 • #208285
  enya83

  W poniedziałek (tj. 22.07.2013) wychodząc z pracy ok. godz. 23.20 poślizgnełam się na mokrej podłodze, w skutek czego wypadła mi rzepka z kolana. Plama wody była po maszynie czyszczącej, którą wraz z koleżanką minełyśmy w drzwiach. Przy maszynie były 3 osoby z ekipy sprzątającej. Obiekt sprząta firma zewnętrzna. Od razu przybiegli prawie wszyscy pracownicy, którzy wtedy jeszcze byli w pracy. Manager nie spisał jednak raportu, ponieważ nie mógł znaleść odpowiedniej książki. Ale obiecał, że raport będzie spisany. Ponieważ ból był straszny, po nieprzespanej nocy, rano poszłam do mojego GP, który od razu skierował mnie do szpitala na prześwietlenie. W szpitalu po dokładnym zbadaniu stwierdzono, że prześwietlenie nie będzie konieczne. Noga została jednak usztywniona specjalną szyna (tzw. brace) i zostałam umówiona na wizytę u ortopedy na poniedziałek rano.
  W tej chwili ledwo się poruszam, za pomocą kul. Noga wciąz strasznie boli, pomimo brania srodków przeciwbólowych, które zalecili mi lekarze ze szpitala.
  Co w takiej sytuacji powinnam zrobić? czy powinnam to gdzieś zgłosić? czy należy mi sie jakieś odszkodowanie z tego zdarzenia?

Oglądasz 1 wpis (wszystkich: 1)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.